21 сентября 2019 08:11
Дмитрий МИХАЙЛЕНКО: "Победа очень долгожданная и важна для нас"

Післяматчева пресконференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:


— Важка гра. Перший тайм проходив за нашої територіальної і ігрової переваги; можна було реалізовувати більше моментів. А от другий тайм був більш рівний, з обопільними шансами на забиті м’ячі. Пощастило нам в одному випадку, коли Юрчук витягнув небезпечний удар від Мартінса. А після другого голу були в нас можливості й збільшити рахунок. Перемога дуже довгоочікувана та важлива для нас. Після кубкового матчу маємо у чемпіонаті дві гри з грандами, тому зараз гарний настрій, задоволені. Напевно, перемога є закономірною.


— В Олександрії та зараз ми побачили дві різні команди. Що ви сказали гравцям після поразки?

— Команди також були різні. «Олександрія» — команда рівня Ліги Європи. І учорашня гра проти «Вольфсбурга» була рівною за змістом, показала, що це – сильний суперник. Ми не можемо на цьому етапі розвитку конкурувати з цією командою. Нас зім’яли, і ми не показали ніякої контргри. Хлопці все самі розуміють. Звичайно, ми були незадоволені. І на якість сьогоднішньої гри вплинула і та поразка, тому що вийшли дуже зарядженими, дуже бажали перемогти.


— Чи будуть якісь корективи у складі на кубковий матч? Взагалі, цей турнір є для вас пріоритетним?

— Ми будемо дуже серйозно ставитися до кубка. Завтра зберемося на базі та подивимося, у якому стані перебувають гравці, які є мікропошкодження. Але готуємося дуже серйозно та будемо ставити задачу проходити до наступного етапу.