27 июля 2019 10:01
1
Журналист: "На длинной дистанции, уверен, у "Шахтера" будет больше шансов по сравнению с "Динамо". Однако на один матч могут собраться все"

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко записав прогноз на матч «Динамо» – «Шахтар». Це поєдинок у рамках Суперкубку України сезону 2018/2019, який пройде 28 липня в Одесі, на стадіоні «Чорноморець».


- Звично український сезон розпочинається матчем «Динамо» та «Шахтаря». Ми до цього вже призвичаїлися. Завжди хочеться на цей матч щось поставити та виграти. Щось ж, спробую передбачити результат дуелі. Хоча це буде складно, адже команди тільки розпочинають сезон.

У нас була можливість постежити за товариськими матчами, проте вони не дають повної картини, щоб зрозуміти, в яких кондиціях перебувають команди. Здавалося, «Шахтар» усіх виносив на зборах. Хтозна, як буде в Суперкубку.

У свою чергу, у «Динамо» не все гладко було в контрольних поєдинках. Утім, сподобалися новачки Кадірі та Караваєв. З іншого боку, за динамівців не зіграють лідери Циганков і Соль. Отож є втрати в київської команди. Свого часу Олександр Хацкевич єдиний свій трофей як тренер з «Динамо» здобув саме в матчі за Суперкубок України, тому, звичайно, в нього буде додаткова мотивація зробити це ще раз. Ясна річ, усім хочеться розпочати сезон з позитивної ноти.

У «Шахтаря» одна дуже велика зміна – це Луїш Каштру, який замінив Паулу Фонсеку після його призначення в «Ромі». Невідомо, як команда буде грати під керівництвом нового тренера у перших матчах. На довгій дистанції, я впевнений, у «Шахтаря» будуть великі шанси, порівняно з «Динамо». Проте на один матч можуть зібратися усі.