Сухоцкий помог "Словану" победить "Фероникели" во втором квалификационном раунде Лиги Европы

Відбувся перший поєдинок другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Слованом та Феронікелі.

Ліга Європи 2019/20, 2-й кваліфікаційний раунд

Слован – Феронікелі – 2:1

Голи: Ноно, 9, Спорар, 61 (пен) – Хоті, 67

Відбувся перший поєдинок другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Слованом та Феронікелі. У складі команди з Братіслави вийшов український захисник Артем Сухоцький, а також екс-гравець Олімпіка Моха та колишній футболіст Зорі Рафаель Да Сілва.

Команда українця вийшла вперед вже у дебюті зустрічі, а у другому таймі Слован подвоїв свою перевагу завдяки влучному удару з пенальті. Щоправда, вже через 6 хвилин команда з Косова відіграла один м'яч. У підсумку – перемога команди зі Словаччини з рахунком 2:1.