СК "Дніпро-1" — "ВПК-Агро" (Магдалинівський район) 2:0

СК "Дніпро-1":Бабічин, Нагієв (Коркішко,66), Зайков, Сафронов, Польовий (кап), Загальський (Ярмолюк,46), Вакулко, Сніжко, Чичиков, Бєляєв (гравець на оглядинах,81), Кузін (Куліш,46)

"ВПК-Агро": Бубенцов, Сидоренко (Дегтярьов,3), Васильєв, Яременко (кап) (Ткаченко,27), Андрушко, Скляренко (Мельников,60), Шаповалов, Терехов (Донгаузер,60), Будняк (Маргарян,46), Шмигельський (Кравчук,54), Шарко (Саблін,46)

Гол: Куліш (51, пас Чичиков), Коркішко (85, пас Сніжко).

"Дніпро-1" сьогодні провів черговий контрольний матч, на цей раз суперником дніпрян була команда "ВПК-Агро" з магдалинівського району, тобто географічні сусіди. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь команди Дмитра Михайленка. Всі голи були забиті в другому таймі. Спочатку на 51-й хвилині з передачі Чичикова відзначився Куліш, а на 85-й хвилині Коркішко реалізував пас від Сніжка, поставив крапку у зустрічі.