30 травня 2019 08:42

Переходные матчи в первой лиге: весомые гостевые победы "Черкащины-Академии" и "Агробизнеса"

Відбулися перші матчі плей-офф за право наступного сезону виступати в першій лізі.

Спочатку завершилося суперництво в Сумах, де «містяни» приймали одну з кращих команд другого дивізіону — «Черкащину-Академію». До перерви, незважаючи на всі зусилля, суперникам відзначитися не вдалося. А в другому таймі господарі, що виступають у першій лізі, опинилися в ролі хлопчиків для биття. На 58-й хвилині рахунок відкрив Олександр Медведь, ще за чотири хвилини Максим Зеленевич змусив капітулювати воротаря «Сум» удруге. Атаки гостей не вщухали, і на 70-й хвилині Віталій Тимофієнко довів справу до розгрому, а невдовзі підсумок підбив Вадим Чорний. 0:4. Підопічні Олександра Кирилюка практично гарантували собі підвищення в класі.

Дещо впертішою була боротьба в іншому поєдинку, у Запоріжжі, де «металурги» з’ясовували стосунки з «Агробізнесом». Тут також умови диктували гості — аутсайдери першої ліги, які ще до перерви практично зняли питання про переможця з порядку денного, адже вигравали після ударів Ігоря Курила, який відзначився дублем, та Арсена Слотюка — 3:0. У другому таймі господарі додали у швидкості, частіше володіли м’ячем, але до гольових моментів справа не доходила. Останнє ж слово залишилося за подолянами: на 86-й хвилині Руслан Черненко вразив ціль із гострого кута. 0:4. Переконлива звитяга підопічних Андрія Донця!