25 травня 2019 18:22

"Динамо" - "Арсенал-Киев" 7:1. Первенство U-21. Отчет о матче

Команда Юрія Мороза не залишила жодних шансів супернику – 7:1.

Вже до початку матчу кияни стали переможцями чемпіонату – «Зоря» відібрала очки у «Олександрії», тож біло-сині вже були з золотом за будь-якого результату гри проти «Арсенала».

Втім, підопічні Юрія Мороза вийшли на гру дуже вмотивовані. Перший гол Іллі Забарного стався вже на 3-й хвилині, проте потім голкіпер гостей упіймав кураж і не дозволив динамівцям убити інтригу швидко. На 30-й хвилині Ахмед Алібеков з пенальті подвоїв перевагу, проте вже за ліченні секунди Ілля Семотюк відквитав один гол. Перед перервою, на 44-й хвилині забив ще і Ярослав Надольський, тож у роздягальні команди пішли за переваги «Динамо» - 3:1.

У перерві Юрій Мороз зробив низку замін, до того ж у Конча-Заспі розпочалася злива, і на деякий час темп гри упав. Проте з часом динамівці пристосувалися до нових умов і в підсумку провели ударну кінцівку зустрічі, відвантаживши «Арсеналу» ще 4 м’ячі. Відзначалися Петрусенко (81), Шулянський (83), ще раз Надольський (85) та Шпирка (90+2).

Вітаємо Юрія Мороза та його команду з заслуженим чемпіонським титулом!

25-05-19, НТБ «Динамо», Конча-Заспа.

Чемпіонат України U-21, 31-й тур.

«Динамо» - «Арсенал» - 7:1 (3:1)

Голи: Забарний (3), Алібеков (30, з пенальті), Надольський (44, 85), Петрусенко (81), Шулянський (83), Шпирка (90+2).

«Динамо»: Рудько (Малиш, 46), Скорко (Романчук, 46), Забарний, Шабанов, Вівчаренко (Хондак, 61), Алібеков (Петрусенко, 46), Бодня, Надольський, Шулянський, Кравченко, Ванат (Шпирка, 46).

«Арсенал»: Батрак, Аверін, Колісник, Петкус, Сафіханов (Давиденко, 84), Бабан (Заяць, 19), Шевченко, Кіщук, Громок (Осипенко, 46), Тулін, Семотюк.

Попередження: Кравченко (42), Забарний (43)