22 апреля 2019 12:28
Агроном НСК "Олимпийский": "Президентские дебаты никак не повлияли на состояние газона стадиона"

24-го квітня на полі НСК «Олімпійський» відбудеться центральний матч 25-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Шахтар».


Ми дізналися у головного агронома арени Максима Стельмаха, у якому стані перебуває поле після президентських дебатів, що відбулися напередодні, та якою буде його якість під час гри:


- Дебати жодним чином не вплинули на стан газону, тому що жодного навантаження на поле не було. Воно накривалося спеціальним захисним покриттям усього лише на добу. Для прикладу, під час концертів це триває півтори-дві доби, ставиться більше конструкцій, безпосередньо на ньому знаходиться більше людей, які більше рухаються і відповідно навантаження значно зростає. А тут глядачів було не так багато, час їхнього перебування нетривалий і поводилися вони спокійніше, тому для поля ця подія пройшла абсолютно безболісно. Наступного дня із самого ранку я особисто провів інспекцію поля, і все було нормально, жодних пошкоджень.


Тож, повторюся, саме накриття газону під час дебатів жодним чином не вплинуло на його якість. Але скажу чесно, що сам газон перебуває не в найкращому стані через погодні умови. Ночі ще не дуже теплі, і поле не ідеальне, але ми працюємо над цим, думаю, до початку матчу воно виглядатиме пристойно, але, звісно, хотілося, щоб було кращим. Тож це зовсім не пов’язано з дебатами.


- Чи заплановані ще якісь заходи по підготовці газону протягом цих кількох днів, що залишилися до початку матчу?


- Так, однозначно! Звісно, ми будемо використовувати добрива, які стимулюють кольорову масу та підкреслюють візуальний вигляд трави, плюс заплановані укатка та вирівнювання. Це необхідні косметичні процедури, хоча ми проводили достатньо заходів, але повторюся, що погодні умови, коли вдень тепло, а вночі – заморозки, заважають газону активно відновлюватися. Особисто мені хотілося б, щоб поле було кращим, але працюватимемо з тим, що маємо.