17 квітня 2019 23:56
6

"Манчестер Сити" забил "Тоттенхэму" 5 мячей, но в полуфинале Лиги чемпионов благодаря VAR сыграют "шпоры"

"Манчестер Сіті" та "Тоттенхем" видали по-справжньому феєричний матч у чвертьфіналі Ліги чемпіонів сезону-2018/19.

На відміну від зустрічі у Лондоні, де був забитий лише один м'яч, у Манчестері глядачі побачили відразу сім голів.

Уже на 4-й хвилині Рахім Стерлінг вивів господарів поля вперед. Однак на 7-й і 10-й хвилинах Сон Хин Мін двічі скористався провалами у захисті "Ман Сіті" і зробив рахунок 1:2.

Але і на цьому команди не зупинилися, і буквально в наступній атаці Бернарду Сілва зрівняв рахунок. А у середині тайму Стерлінг вдруге вивів свою команду вперед.

Після перерви прихильники футболу побачили красиву відкриту гру.

На 59-й хвилині Серхіо Агуеро зробив рахунок 4:2, який повністю задовольняв "містян". Такими цифри на табло протрималися до 73-ої хвилини, коли Фернандо Льоренте забив стегном після подачі від кутового прапорця. Щоправда, перед цим м'яч доторкнувся до ліктя форварда, і арбітр зустрічі Джюнейт Чакир вирішив скористатися VAR. Проте, нічого "кримінального" рефері у цьому епізоді не побачив і зафіксував взяття воріт.

У "Манчестер Сіті" залишалося ще 20 хвилин, аби забити такий бажаний і вирішальний гол. І у компенсований час Стерлінг, здавалося, його провів, однак буквально за хвилину Чакир сповістив, що відеоасистенти зафіксували офсайд в Агуеро перед тим, як він прострілив на Стерлінга. Хоча м'яч потрапив до Серхіо рикошетом від Бернарду Сілви. Та все ж підсумок наступний - взяття воріт було скасовано!

Відійти від такого удару "містяни" вже не змогли. Таким чином, зустріч завершилася не з рахунком 5:3, а 4:3, що означає, що у півфіналі з "Аяксом" зіграє "Тоттенхем", а не "Манчестер Сіті".

Ліга чемпіонів-2018/19

1/4 фіналу. Матч-відповідь

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Тоттенхем" (Англія) 4:3 (3:2)

Голи: Стерлінг (4, 21), Бернарду Сілва (11), Агуеро (59) – Сон Хин Мін (7, 10), Льоренте (73)

учитывая, что два трансферных окна "шпоры" никого не покупали, это охрененный результат, Леви потирает руки...
Рад за Аякс , лучше с Тоттенхэмом ,чем с Мансити .Хотя болел за Сити
Как можно было засчитать 3ий гол ттх? Кааак? Почему чакыру показали повтор только с одной камеры, с которой видно хуже всего?
Офсайд тоже 50на50. Кароч за сити обидно
зато радостно за Тотенхем
RedBull, та не вопрос красавцы, со своими проблемами с составом так бились. Но гол рукой - это гол рукой. Решающий