5 квітня 2019 23:56

Салах забил 50-й гол за "Ливерпуль" и помог своей команде обойти "Манчестер Сити"

"Ліверпуль" знову повернув собі лідерство у чемпіонаті англійської Прем'єр-ліги.

У матчі 33-го туру мерсисайдці грали на виїзді із "Саутгемптоном" і пропустили вже на 9-й хвилині зустрічі, коли відзначився Лонг.

Щоправда, ближче до завершення першого тайму "Ліверпуль" зрівняв рахунок – головою точно пробив Кейта.

У другій половині "Ліверпуль" намагався вирвати перемогу, але довго у них нічого не вдавалося. Поки за справу не взявся Мохаммед Салах, який нарешті перервав свою "мовчанку" та забив 50-й гол за "червоних".

А на 86-й хвилині Хендерсон добив "Саутгемптон" – 3:1. "Ліверпуль" випередив "Манчестер Сіті" у боротьбі за перше місце. Але у "містян" ще є матч у запасі.