27 березня 2019 10:08

Сборная Украины U-19 обыграла Бельгию со счетом 5:2, но не вышла в финальную стадию ЕВРО-2019

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2000 року народження) завершила боротьбу за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи.

Після нічиєї із Сербією (2:2) та поразки від Італії (1:3) шанси нашої команди пробитися на континентальний форум виглядали примарними. Для здобуття першої сходинки синьо-жовтим потрібно було перемагати Бельгію та сподіватися на прийнятний результат паралельної гри. Із першим завданням наші хлопці впоралися.

Українці пропустили швидкий м'яч — на 10-й хвилині відзначився нападник суперників Буссаїд. Одразу ж наша команда могла пропускати знову, однак на допомогу Трубіну прийшов каркас воріт. Бельгійці продовжували тиснути й створили ще кілька моментів, однак на 19-й хвилині зусиллями гірника Холода синьо-жовті відновили рівновагу. До перерви обидві команди створили ще по кілька гольових шансів, проте рахунок не змінився.

На початку другого тайму збірній України вдалося вийти вперед — після кутового відзначився захисник «Олімпіка» Снурніцин. На 66-й хвилині наша команда змарнувала черговий небезпечний момент, а незабаром Буссаїд після стандарту оформив дубль.

Останні хвилини зустрічі проходили в напруженій боротьбі, а гравці здійснили чимало фолів. І все ж кінцівка лишилася за українцями. Спершу на 88-й хвилині свою команду вивів уперед хавбек «Арсеналу-Київ» Мудрик. Бельгійці побігли відіграватися й оголили тили, у результаті чого в компенсований час пропустили від динамівця Цітаішвілі та від Мудрика з пенальті. При цьому суперники догравали матч уже вдесятьох.

На жаль, навіть розгромна перемога не дозволила підопічним Сергія Нагорняка потрапити на Євро-2019. Путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина, отримала збірна Італії.

Бельгія — Україна — 2:5 (1:1)

Голи: Буссаїд (10, 69) — Холод (19), Снурніцин (54), Мудрик (88, 90+5, з пенальті), Цітаішвілі (90+2).

Бельгія: Шинтон, Ліссенс, Лейссенс, Байє (Леоні, 87), Опенда, Буссаїд, Плетенкс, Лютонда, Мбайо (Бертаччіні, 71), Рейнерс (Каргбо, 87), Поле.

Україна: Трубін, Холод, Муравський, Снурніцин (Біловар, 74), Горін (Бондаренко, 86), Агапов, Кащук, Криськів, Мудрик, Цітаішвілі, Надольський (Желізко, 70).

Попереджені: Криськів (42), Ващук (45), Надольський (53), Снурніцин (55), Мудрик (58), Цітаішвілі (73). Вилучений: Лейссенс (90+4).