19 марта 2019 19:26
Второй день мартовского сбора национальной команды Украины: теория и практика

Сьогоднішній день збірної України розпочався із поповнення. Жуніор Мораес, який напередодні отримав паспорт громадянина України, прибув у розташування команди об 11-й.


Збірники, більшість з яких добре знайомі з Жуніором, тепло прийняли новачка.


Одразу ж після приїзду новоспечений українець почав ознайомлення з тонкощами ігрової схеми збірної та вивчення найближчого суперника під час теоретичного заняття.


"Для мене велика честь захищати кольори України, - поділився Мораес, - ми сім'єю живемо тут уже сім років і дуже любимо Україну та українців. Моя дружина й син найтепліше підтримують мене, у їхньому супроводі я приїхав до готелю - це надзвичайно важливо для мене. Хочу довести свою потрібність збірній".


Сьогодні "синьо-жовті" провели вечірнє тренування на полі НТК імені Баннікова. У занятті, що тривало півтори години, узяли участь 26 гравців. У готелі залишився лише Віктор Коваленко, який все ще відчуває дискомфорт у м'язах ноги.


Завтра об 11-й національна команда розпочне заключне тренування цього збору в Україні – на НСК «Олімпійський». На 16:30 заплановано виліт до Лісабона.


Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ