17 лютого 2019 21:31
4

"Олимпиакос" перед ответным матчем с "Динамо" разгромил АЕК, пропустив первым

"Олимпиакос" в матче чемпионата Греции со счетом 4:1 разгромил АЕК, в запасе которого остался Дмитрий Чигринский.

"Олимпиакос" - АЕК 4:1

Голы: Камара, 50, Фортунис, 72, 87, Ахмед Хассан, 83 - Понсе, 3

"Олимпиакос": Жозе Са - Мерия, Сиссе, Вукович (Торосидис 46), Цимикас - Камара, Гильерме, Жил Диаш (Христодулопулос, 46, Герреро, 68), Поденсе, Фортунис - Ахмед Хассан

Ну Олимпиакос на ответку то уж точно лучшие подготовится, без обид Оли пройдет дальше
Дивився другий тайм. Олі сильно зіграв, набагато сильніше, ніж проти Динамо, комбінаційно і у досить високому темпі. Майже всі загрози йшли з правого флангу атаки та по центру. Воротар в АЕК - ще той лопух.
Страшнувато за матч у Києві. По суті, Олі забезпечив собі срібло, вище не підніметься і нижче не опуститься. Тому може грати у своє задоволення і всі сили кинути на Лігу Європи. Травмувався Христодулопулос.
Africanda-S, так ты такой трусишка а паникер???
Дивився тільки другий тайм...На початку другого тайму в АЕКа був шанс подвоїти рахунок ,вийшли в контроатаку 3 в 2, але запороли і відразу отримали гол у відповідь, а потім вирішили зіграти на утримання нічиї і за це отримали ще 3 голи...Динамівцям наука!