16 лютого 2019 18:10

"Динамо" U-21 - "Рух" В 0:2. Отчет о матче

Молодіжна команда «Динамо» в заключному контрольному поєдинку на навчально-тренувальному зборі в Туреччині поступилася «Руху» із Винників.

На 26-й хвилині голом у воротах київської команди відзначився нападник «Руху» Юрій Климчук.

У другій половині зустрічі кияни захищалися, не даючи супернику створювати небезпечні моменти - то голкіпер Владислав Кучерук забирав «шкіряного» до рук, ліквідовуючи небезпеку біля своїх володінь, то захисники не давали завдавати ударів по своїх воротах. На моменти «Руху» на 69-й хвилині ударом здалеку відповів Білик, але він не став точним. На 75-й хвилині Владислав Кучерук упіймав м`яча після удару зі штрафного.

Та на 84-й хвилині «динамівці» не змогли врятувати свої ворота від другого пропущеного м`яча у цій грі. Григорій Баранець, який за шість хвилин до цього вийшов на заміну, отримавши «шкіряного» у штрафному майданчику «біло-синіх», влучив у ворота «Динамо». Таким чином рахунок став 0:2, з яким матч і завершився.

16.02.2019. Контрольний матч. Туреччина, Анталія

«Динамо» U-21 - «Рух» (Винники) U-21 - 0:2 (0:1)

Стартовий склад: Кучерук, Ауссі, Романчук, Забарний, Бодня, Петрусенко, Копитов, Ісадченко, Блізніченко, Завгородній, Шпирка.

Запасні: Малиш, Пацкан, Білик, Бражко, Гладковський, Хоцяновський.

Голи: Климчук (26), Баранець (84).

Попередження: Ауссі (74) - Чепелюк (72).