20 січня 2019 15:12

Сборная Украины U-16 с поражения начала международный турнир в Беларуси

Сьогодні юнацька збірна України U-16 матчем проти команди Болгарії U-17 стартувала в міжнародному турнірі «Кубок розвитку», який проходить у Мінську.

Поєдинок пройшов за ігрової переваги синьо-жовтих, які більше володіли м'ячем, частіше били по воротах суперника. А гол українці привезли собі самі. Грубою помилкою синьо-жовтих в обороні болгари скористалися на 41-й хвилині. На 55-й хвилині наша команда вразила ворота суперника, проте арбітр зафіксував офсайд. І в подальшому всі спроби відігратися, а їх було достатньо, ні до чого не призвели. 0:1.

Кубок розвитку-2019, Група С

20.01.2019

Болгарія (U-17) – Україна (U-16) – 1:0

Гол: Цончев (41).

Україна (U-16): Пузанков, Козик (Савчук, 50), Мампассі, Роман, Маленков, Урсулов, Очеретько (к), Шостак, Христенко (Матюшенко, 60), Махиня (Кілик, 50), Кравченко (Вересюк, 50).

11.05

Згідно з форматом турніру, до півфіналів виходять переможці груп та краща команда серед тих, що посядуть другі місця. За 5—8-у позиції змагатимуться дві гірші команди з тих, які стануть другими у квартетах, і дві кращі збірні серед тих, які посядуть треті місця. Решта учасників посперечається за 9—12-у сходинки.

Додамо, що для команди Олександра Петракова цей турнір є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17).