19 октября 2018 23:52
3
Александр ФИЛИППОВ: "Вроде как фолил Братков, а Коберидзе рядом пробегал"

Футболист "Десны" Александр Филиппов поделился впечатлениями от матча с "Шахтером" (0:1).


- Знали, как играть против "Шахтера" от обороны. Обидно пропускать в конце, но будем двигаться дальше. Извиняюсь перед партнерами, что не реализовал прекрасный момент. Надо было бить в противоход на силу. Думал, попаду в ближний угол, но не попал.

Пауза пошла нам на пользу. Разбирали "Шахтер" всю неделю. Получалось действовать компактно, но обидно так проигрывать. Видимо, не заслужили.


Момент с Коберидзе? Я находился не сильно близко. Вроде бы как фолил Братков, а Коберидзе пробегал рядом. Там уже на рассмотрение арбитра. Раз судья сделал свой выбор, значит, так оно и было. Надо смотреть повтор. Момент был в динамике, - сказал Филиппов в эфире канала "Футбол 1".

Я не знаю як Рябокінь за своєю кваліфікацією,чи готовий до тренування головної команди в Динамо, але цей тренер вчить своїх гравців головному, це думати на полі,а це говорить про те що най меньше Суркіс має його взяти для ю-21 , а може і ю-19. А Десна навряд чи довго протримає в себе цього тренера,адже у них апетити здоровезні,а грошей вкладати не поспішають,вони бачуть проблеми в когось а за собою не помічають!
А тим йфанатам що кричали: Вернидуба в Динамо. Надіюсь ви сьогодні подивились гру Зорі в Маріуполі?
Однобокий стиль руйнівників,ні чого не може вигадати проти закритої оборони і це вже не перший раз...
Мені багато що подобається в Зорі і сам Вернидуб часом симпатизує як тренер особливо в його сміливості,честі і справедливості,але є в ньому також артист! Та от в Динамо, його як тренера не бачу!!!
Філіпов мав дуже хороші моменти в грі,мотав оборону кротів так що кроти запаморочились! Я спостерігаю за грою Філіпова,бо маю думку,що або Філіпов має бути в Динамо, або Рябоконь! Тут хороші стилі гри,їм додати трохи майстерності і буде щось на манер гри Аякса! Десна в атаці має не багато помилок,тому їхні атаки майже всі доходять до загрози воріт суперника, в той час як Динамо ще в зародку,має вагон обрізок!!!