13 июля 2018 23:07
"Динамо" U-19. Первый матч сыграем на выезде, с "Шахтером" встретимся в 12-м туре

Дирекція УПЛ календар матчів першого кола Чемпіонату U-19 сезону 2018/19 років. Учасниками турніру стануть 14 команд.


КАЛЕНДАР МАТЧІВ


І кола Чемпіонату U-19 сезону 2018/19 років


1 ТУР

10 серпня

Львів – Шахтар

Десна – Динамо

Карпати – Олімпік

Волинь – Арсенал-Київ

Маріуполь – Олександрія

Металург – Зоря

Чорноморець – Ворскла


2 ТУР

17 серпня

Львів – Десна

Зоря – Чорноморець

Олександрія – Металург

Арсенал-Київ – Маріуполь

Олімпік – Волинь

Динамо – Карпати

Шахтар – Ворскла


3 ТУР

24 серпня

Десна – Шахтар

Карпати – Львів

Волинь – Динамо

Маріуполь – Олімпік

Металург – Арсенал-Київ

Чорноморець – Олександрія

Ворскла – Зоря


4 ТУР

31 серпня

Львів – Волинь

Десна – Карпати

Олександрія – Ворскла

Арсенал-Київ – Чорноморець

Олімпік – Металург

Динамо – Маріуполь

Шахтар – Зоря


5 ТУР

14 вересня

Карпати – Шахтар

Волинь – Десна

Маріуполь – Львів

Металург – Динамо

Чорноморець – Олімпік

Ворскла – Арсенал-Київ

Зоря – Олександрія


6 ТУР

21 вересня

Львів – Металург

Десна – Маріуполь

Карпати – Волинь

Арсенал-Київ – Зоря

Олімпік – Ворскла

Динамо – Чорноморець

Шахтар – Олександрія


7 ТУР

28 вересня

Волинь – Шахтар

Маріуполь – Карпати

Металург – Десна

Чорноморець – Львів

Ворскла – Динамо

Зоря – Олімпік

Олександрія – Арсенал-Київ


8 ТУР

5 жовтня

Львів – Ворскла

Десна – Чорноморець

Карпати – Металург

Волинь – Маріуполь

Олімпік – Олександрія

Динамо – Зоря

Шахтар – Арсенал-Київ


9 ТУР

19 жовтня

Маріуполь – Шахтар

Металург – Волинь

Чорноморець – Карпати

Ворскла – Десна

Зоря – Львів

Олександрія – Динамо

Арсенал-Київ – Олімпік


10 ТУР

26 жовтня

Львів – Олександрія

Десна – Зоря

Карпати – Ворскла

Волинь – Чорноморець

Маріуполь – Металург

Динамо – Арсенал-Київ

Шахтар – Олімпік


11 ТУР

2 листопада

Металург – Шахтар

Чорноморець – Маріуполь

Ворскла – Волинь

Зоря – Карпати

Олександрія – Десна

Арсенал-Київ – Львів

Олімпік – Динамо


12 ТУР

9 листопада

Львів – Олімпік

Десна – Арсенал-Київ

Карпати – Олександрія

Волинь – Зоря

Маріуполь – Ворскла

Металург – Чорноморець

Шахтар – Динамо


13 ТУР

23 листопада

Чорноморець – Шахтар

Ворскла – Металург

Зоря – Маріуполь

Олександрія – Волинь

Арсенал-Київ – Карпати

Олімпік – Десна

Динамо – Львів