18 мая 2018 12:22
Павел КЛИМКИН: "Я фанат "Динамо", но мне не нравится, как киевляне играют в последнее время"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповIв за кого вiн вболiває в чемпiщнатi.


- Вітаю Шахтар, хоча я є фаном Динамо. Не дуже мені подобається, як останнім часом грають кияни. Можливо, якийсь драйв і натхнення прийдуть незабаром.


Що мене дуже турбує (замість "турбує" можу використати більш сильне слово, але, напевно, не буду) – мало фанів. Кілька місяців тому бачив статистику, що в середньому на одному матчі збирається менше 4 тисяч глядачів. Футбол – це вболівальники. Футболісти грають не тільки для телебачення. Футбол – живий.


Пам'ятаю, як ходив із батьком на Динамо. Усе було зовсім по-іншому. Зараз же існує багато чинників того, що українці стали ходити на футбол значно менше. Але ж для нас футбол – це не просто спорт. Коли чоловіки збираються за пивом чи келихом вина – вони говорять про футбол, а не щось інше. Усі впевнені, що вони у футболі – мегаексперти. І це супер! Проте дивлюся, скільки фанів ходить на чемпіонат, і мені стає сумно.


У мене обмаль вільного часу. І коли, занурений у роботу, позираю одним оком у лівий куток, де на екрані йде футбол, то шкодую, що я – не там. Дуже люблю атмосферу стадіону і вважаю, що телевізор – це не те.