22 квітня 2018 21:36

Коноплянка повторил рекорд "Шальке"

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка провів 64 хвилини на полі в матчі 31 туру чемпіонату Німеччини Кельн – Шальке та відзначився не однією результативною дією.

Коноплянка забив гол і віддав гольовий пас за перші 23 хвилини зустрічі проти останної команди в таблиці Бундесліги.

Євген став також автором неймовірного досягнення. Жоден інший гравець Шальке у сезоні 2017/18 не долучився до більшої кількості ударів по воротах суперника – 10. При цьому 8 ударів українець завдав сам, а ще 2 гольові момент створив партнерам.

Коноплянка повторив результат Бастіана Очіпки в матчі проти Кельна з першого кола, однак відіграв лише 64 хвилини, на відміну від партнера, який провів усю гру. Цікаво, що матч 14 туру між цими командами також завершився з рахунком 2:2 і порятунком "цапів".