2 июня 2015 16:55
3
Николай ТОМЕНКО: "Отказ от трансляции молодежного чемпионата мира – это маразм"

Вице-президент НОК Украины и почетный президент Федерации биатлона Украины Николай Томенко раскритиковал решение «Первого национального» отказаться от трансляции молодежного ЧМ-2015.

«Сегодня Украина разгромила Мьянму, и судьбу первого места в нашей подгруппе определит результат игры Украина – США. Это хорошая новость.

Плохая новость, что ура-патриоты с «Первого национального», который, напомню, финансируется из государственного бюджета, единолично (общественное вещание как-никак) запретили показ в Украине на телевидении молодежного чемпионата мира. Причина – среди спонсоров чемпионата мира в Новой Зеландии есть «Газпром».

Этот непрофессиональный детский крик о надписи «Газпром» на футболках сборной Украины называется не иначе, как маразм. Спонсоры чемпионата упоминаются только на рекламных щитах и ​​продукции организаторов чемпионата, как и во время Лиги чемпионов, которую транслирует весь мир и Украина («Газпром», как известно, тоже там спонсор).

Кроме того, стоит напомнить, что наша сборная, попав в финал чемпионата, сделала весомый шаг, к слову, Россия не пробилась в финал. Это такой подарок болельщикам футбола и футболистов за популяризацию украинского спорта в мире?!

Относительно истинного патриотизма – лучше бы на канале было меньше Яценюка и УПЦ Московского патриархата, а больше украиноязычных ведущих, украинской истории, культуры и традиций и, конечно, спорта и в частности украинского футбола», – написал Томенко на своей странице в Facebook.

вы блин новостями этими про отказ сделали такую рекламу газпрому, много больше, чем показ матча...
Пане Томенко. У нас зараз всюди маразм. Народ фінансує армію, а його позбавляють частини пенсій, не індексують ні пенсій, ні зарплат, щоби він не міг допомагати армії, позбавляють пенсій держслужбовців, які все життя за ці добавки до пенсії сплачували більші податки, проходили конкурсні відбори, атестації, приймали присягу, не мали права додатково працювати на інших роботах, заповнювали щорічно декларації, рахуючи кожну копійку, аби чогось не пропустити, а то не дай бог припишуть корупцію, якщо якусь копійку пропустиш, щорічно проходили оцінювання роботи, організовували вибори, аби таким, як Ви тепленько сиділося на їхній шиї. І все це при зарплаті в 1,5 тис. грн. Але комусь, в тому числі і Вам, стала поперек горла ще й пенсія в 2,5 тис.грн після багаторічної праці, постійного обливання брудом про корупцію, хабарництво. А хіба не маразм, коли зупиняють армію і не дають брати Донецьк, Луганськ. А те що не покажуть цей футбол, то ми багато не втратимо. Але рекламувати газпром не потрібно. Це ви ніяк не можете ввести санкції проти нашого ворога, вимагаючи щоби це робили інші країни. Підняття цін на комунадьні послуги з Вашою допомогою (вашої фракції) - це вже більше, ніж маразм. Це вже майже геноцид українського народу. Як сказав Віктор Ющенко, зараз щоби у нас зайняти посаду, потрібно бути грузином, або .... У нас вже судять за те, що люди захищають Україну, набирають нових, посилають на передову без права звільняти свою країну. Не можна першим стріляти у ворога, сидіти і чекати, поки тебе вб"ють, або викрадуть, візьмуть в полон. Це Ви маразмом не називаєте? Звичайно, Ви ж в цьому берете участь.
Скрыть ответы
Васю, перепрошую, що не про пенсії, корупцію і Ющенка. Відмову від трансляції ще яких виступів національних збірних з футболу Ви ладні підтримати, посилаючись на те, що багато не втратимо і не вдаючись до слова "маразм"? Я про те, що "Газпром" спонсор не лише юнацької першості, а "рекламувати газпром не потрібно". Вам не здається, що трансляція першості в Новій Зеландії - це передусім реклама вітчизняного футболу, а не "Газпрому"? Як на мене, діяльність керівництва Першого національного цілком вписується в томенкову характеристику "маразм" - і не лише щодо футболу.