5 июня 2014 09:09
12
Сергей РЕБРОВ: "Уже говорили с Игорем Михайловичем об усилении команды"

Головний тренер «Динамо» в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» розповів про першочергові завдання команди, довіру до молоді та поділився, за кого вболіватиме на чемпіонаті світу.

Сергій Ребров після свого офіційного призначення на пост головного тренера «Динамо» нині в українському футболі є одним із топових «ньюзмейкерів». «УФ» вирішив особисто поспілкуватись із новим керманичем киян та дізнатися, що відчуває людина на чолі найтитулованішого клубу України. Під час розмови автор відчував, що пан Ребров не мав багато вільного часу, а тому я вдячний, що Сергій Станіславович усе ж зумів знайти кілька миттєвостей для нашого часопису у своєму щільному графіку.

«УСЯ КОМАНДА ВІДРЕАГУВАЛА ДОБРЕ НА НОВИНУ ЩОДО МОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНИМ ТРЕНЕРОМ»

Сергію Станіславовичу, по-перше, дозвольте вас привітати вже на посаді головного наставника «Динамо». Які емоції відчуваєте із цього приводу?

— Дуже дякую. Власне, не буду оригінальним, відповідаючи на ва-ше запитання: відчуваю лише позитивні емоції, які мене перепов­нюють, адже працювати з такою великою командою, як київське «Динамо», переконаний, престижно для будь-якого наставника.

Скажіть, як гравці вашої команди відреагували, коли першими з-поміж усіх дізналися, що вас призначено головним тренером «Динамо»?

— Можливо, я трохи повторюсь, адже про це вже йшла мова раніше: вся наша команда, начебто, добре відреагувала на цю новину.

Перемовини з Ігорем Суркісом щодо вашого призначення тривали довго?

— Які перемовини? Президент вирішив і оголосив про це мені та всій команді.

Які першочергові завдання ви, як тренер, ставите зараз для себе особисто?

— Найперше, про що зараз міркую, — проведення плідної підготовки до нового сезону. Усі ми прекрасно розуміємо, що майбутній сезон буде дуже складним. До того ж, уперше ми стартуємо без кваліфікаційних поєдинків, і зразу, напряму, потрапляємо до групового турніру Ліги Європи. Відтак головне — якісно підготуватись улітку до початку нового сезону.

«ГОЛОВНЕ, ЯК НА МЕНЕ, ЗАВЖДИ НАДАВАТИ МОЛОДИМ ВИКОНАВЦЯМ ШАНС»

Скажіть, із чим пов’язана така довіра до молодих гравців — Калитвинцева, Цурікова, Харатіна? Адже за Блохіна вони не грали, але з вашим приходом почали все частіше з’являтися на полі

— Я завжди казав, що в нас — хороші футболісти. Головне, як на мене, це завжди надавати молодим виконавцям шанс. При цьому, не менш важливо також, щоб усі талановиті хлопці цим шансом скористалися. Важливо, щоби хлопці усвідомили самі: якщо вони вихо- дять на футбольне поле, то це ще не значить, що вони є гравцями основного складу київського «Динамо». Футболісти ще мають дуже багато працювати і боротися за це місце у стар-товому складі нашої команди.

— На прес-конференції після матчу останнього туру чемпіонату із «Зорею» ви сказали, що розраховуєте також на Сергія Рибалку. Як оціните його виступ цього сезону у Чехії?

— Оцінив би його гру як чудову. Ви ж самі бачите, що людина, яка успішно грала в Лізі Європи, успішно виступала проти італійських клубів, неодмінно допоможе київському «Динамо». Я дуже сподіваюся на це. Але знову повторюсь: усе залежатиме від решти молодих футболістів. Те, що вони себе проявили в інших клубах — це все добре, але тут їм доведеться ще більше працювати, щоби завоювати право грати в такій команді, як «Динамо» (Київ).

Стосовно легіонерів. Я так розумію, що у вас із ними чудова комунікація, бо ви знаєте англійську, тож їм значно простіше у спілкуванні

— Не зі всіма, але ті, хто послуговуються англійською, — безперечно. Звичайно, це дуже важливо, коли футболісти й тренери спілкуються однією мовою. Вони можуть спокійно доносити свої думки один одному.

— Сергію Станіславовичу, вам, як тренеру, який більше за все стиль гри імпонує?

— Такий, який ми демонстрували в останніх іграх минулого сезону.

Олександр Шовковський подовжив із «Динамо» контракт ще на один рік. Чи задоволені, що вдалось утримати в команді такого досвідченого гравця?

— Що означає «утримати»? Він же начебто нікуди й не збирався. Олександр завжди був професіоналом, і він чудовий приклад для підростаючого покоління футболістів. Зараз, у першу чергу, все залежить од кількості травм. Я щиро сподіваюся, що всі травми Олександра залишились у минулому, а в майбутньому сезоні він гратиме на такому ж високому рівні. До того ж, останні матчі показали, що Шовковський аж ніяк не знизив до себе вимоги. Тому, скажу відверто: багато у чому саме із цієї причини клуб вирішив продовжити з ним контракт.

У недавньому інтерв’ю одному з українських телеканалів, президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що зараз головне завдання — зберегти чинний склад. Але для себе ви вже бачите, які позиції в команді потрібно підсилити?

— Звісно, я це бачу. Більше того, ми про це вже мали розмову з Ігорем Михайловичем.

— Не відкриєте секрет, які саме?

— Звісно, ні.

«УБОЛІВАТИМУ ЗА ТІ ЗБІРНІ, В ЯКИХ ГРАТИМУТЬ НАШІ ФУТБОЛІСТИ»

Скажіть, чи не жалкуєте, що не вдалося втримати в команді Адміра Мехмеді, трансфер якого викупив «Фрайбург», скориставшись передбаченою опцією?

— А чого вже шкодувати? Було багато футболістів, які приходили до команди, але не розкривалися на повну потужність. Нічого страшного. Щодо майбутньої кар’єри Мехмеді в Німеч-
чині, то я щиро бажаю Адміру лише удачі у «Фрайбургу», адже я дуже за нього радий. Скажу відверто, він є просто порядною людиною й дуже гарним хлопцем. На жаль, так сталося, що він не розкрився наповну. Тим не менш, я думаю, в нас є багато футболістів високого рівня в колективі, які не гірше вписались у модель гри київського «Динамо». Повторюсь: я Адміру побажаю лише вдачі.

— Останнє запитання. На чемпіонаті світу за яку збірну вболіватимете?

— Щиро кажучи, мені імпонує стиль гри збірної Іспанії. Але, напевно, вболіватиму за ті збірні, в яких гратимуть наші футболісти. Адже я завжди переживаю за своїх друзів, за тих футболістів, із якими працюю.

Володимир БОБИР

++++++ ПРАВИЛЬНО МЫСЛИШ
Надо развивать молодеж из динамо-2 ето будущее динамо, и постоянно играть в 2 нападающих! Ребров хорошый тренер.
Скрыть ответы
ви хоч бачили на якому місці знаходится ДК-2?
Скрыть ответы
а если углубиться чуть дальше места, то парень таки прав. Динамо-2 почти на 100% сменило состав перед сезоном. В команду пришли пацаны, которые до этого только в молодежке играли. Соответственно, играть с такими же молодежками и взрослыми мужиками - совсем разные вещи. Вот и был провал начала сезона. В конце же сезона команда показывала вполне неплохую игру и по результатам была вполне себе клубом-середняком. Я не говорю, что прям ВСЕХ нужно подтягивать, но у многих там вполне неплохой потенциал;)
+)
Та не шанс треба надавати нашим футболістам, а ставити в основу і вживляти в гру та навантажувати довірою, щоб впрягались і тягли гру на всі сто%! Бо купувати всяких Браунів-Арунів, а потім не знати куди їх подіти - не є правильно. Купили Беланду, а грає Макаренко. А якби не купували Беланду, то Макаренко вже б Ярмоленком став. І так по кожній позиції можна пройтись, зважаючи на присутність Люльки, Буяльського та іншої молоді.
Скрыть ответы
Вибачте, можливо, ви мали на увазі Тремуналіса? Яким чином позиція Беланди стосується до Макаренка?
Скрыть ответы
Вибачаю, якщо вам так зручніше, але суть не в конкретиці, а в тому, що нашим треба місце давати в основі. А Тремулінаса ставили не в одне місце - толк один. Не тягне.
Понятно,что хочется поболеть "за свой двор".....Но нужно заметить,что раннее появление не готового на тот момент Ярмолы в основе и др.стоило нам потери темпа в чемпе,мы отстали на 5 лет....Кстати ВВЛ "мариновал" в дубле до готовности.
Скрыть ответы
Михайличенко вон сколько в дубле просидел
При ВВЛ дубль був відпочинком та відновленням для основи і там ніхто не маринувався, а всі грали і горіли - сам бачив, бо багато ходив на матчі дублерів. А зараз легіонери заважають нашим мати досить часу в основі і програють у ефективності.
Скрыть ответы
)))))))))))))))