11 октября 2013 17:44
11
Футболисты "Карпат" Годвин и Мартыщук переоделись в красно-черное

Ранкове тренування «Карпат» починалося з доброї погоди. Синє безхмарне небо і ще приємне, але вже, мабуть, останнє тепле сонце. З приміщення медико-реабілітаційного центру на поле вийшов Роман Підківка, який, схоже, залікував своє пошкодження і вперше після вимушеної паузи приступив до роботи в загальній групі. З ним також вийшли Володимир Гудима та Андрій Савченко, які також через травми пропускали матчі «Карпат».

Тим часом на освітлених ділянках тренувальних полів Самсон Ґодвін та Ярослав Мартинюк позували для клубного фотографа у червоно-чорних футболках з червоно-чорними шаликами. В якусь мить відкрилося вікно в роздягальні, звідки визирнули Младен Бартуловіч і Денис Васін. «Слава Україні!» – крикнув хорват. «Героям слава!» – додав українець...

Нещодавно ФК «Карпати» оголосив про те, що червоно-чорний прапор став офіційним символом клубу. Кілька років тому «зелено-білі», після тривалої перерви, грали в формі таких кольорів, але позитивного результату не було. «Форма і кольори в футбол не грають. Якби ми провели ще кілька матчів в червоно-чорних кольорах, то неодмінно виграли б» – каже Ярослав Мартинюк.

«Я знаю, що ці кольори є дуже важливими для наших фанатів. Тому ми з радістю їх одягнемо, щоб принести їм задоволення» – додав Самсон Ґодвін.

Окрім естетичного та морального, на уболівальників чекатиме і фінансове задоволення. У магазині «Фанат» відтепер можна одягнутися в червоно-чорне за ексклюзивними цінами. Отже, червоно-чорна футболка вартуватиме 160 гривень, а червоно-чорний шалик – 60 гривень. За умови купівлі обох товарів, уболівальник заплатить лише 180 гривень.

Вспоминается анекдот, как в начале 90-х во Львове в автобус входит дедушка в форме УПА и с автоматом. Пассажиры присели, а дедушка и спрашивает, передергивая затвор: - "Так, хлопчики, скажіть мені, котра зара година?". Из середины автобуса показывается негр, и говорит с диким акцентом: - "Діду, пів на пьєршу". Дед отвечает: - "Та сідай, синку. Бачу, що ти не москаль!" :)
Скрыть ответы
ахахаха так и есть.Годвин еще бы выкрикивал при этом:"Вайт повер"!
Скрыть ответы
"Вайт повер" тут неуместно. Украинские националисты никогда не были рассистами и не выступали за чистоту нации. Или я что-то пропустил?
Скрыть ответы
А слоган "Москаляку на гілляку" зимбабвийские партизаны придумали и внедрили? ;)
Скрыть ответы
В оригинале "комуняку", вроде бы ;) А слоган точно придумало замбабвийское партизанское крыло Украинских националистов, это всем известный факт ;)
Скрыть ответы
.
Ладно, ссори за стеб :) Хорошего нам сегодня футбола, вечера и победного счета!
а москали у нас негры?)
Кому ты объясняешь? Этому дуболому только с трамваями бодаться. Подобные ему, не в состоянии отличить половой орган от пальца, которым, судя по всему, он и был сделан.
http://www.bbr.org.ua/photo/1_20100424_60.jpg разве, а что значат эти символы? или ребятки их несут от незнания и глупости?
Скрыть ответы
полностью картинка не влезла, помимо "гуд найт", справа кельтский крест. Марш болельщиков Карпат и Динамо