17 жовтня 2012 21:51

Сборная Украины U-18: боевая ничья

Данія (U-18) − Україна (U-18) 1:1

У вівторок, 16 жовтня, збірними Данії та України був зіграний товариський матч. Підопічні Олександра Петракова першими змогли відзначитись у воротах данців, на 29-й хвилині Калінін відправив м’яч у ворота данського голкіпера. Але українцям не вдалося втримати перемогу, так як господарі змогли зрівняти рахунок через 11 хвилин. У другому таймі жодній з команд не вдалося відзначитись у воротах суперників. Отже фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию − 1:1. Наступна зустріч проти данських однолітків відбудеться у четвер.

Україна: Сарнавський, Полегенько, Безуглий, Качараба, Соболь, Харатін (Шевчук, 75), Чумак (Сізий, 70), Габелок (Яструб, 80), Лазарович, Яремчук (Тищенко, 29), Калінін (Мілютін, 68).

Голи: Калінін 29.