5 грудня 2011 13:25
61

Виталий КВАРЦЯНЫЙ: "Меня уже поздно убивать - я написал письмо, в сейфе лежит" (ВИДЕО)

Как уже сообщалось, наставник "Волыни" Виталий Кварцяный после поражения от "Металлиста" 1:3 в Премьер-лиге системно прошелся по украинскому судейскому корпусу. Эпатажный наставник "Волыни" не стал молчать на пресс-конференции: "Я уже написал в письме. Оно в сейфе лежит. Если меня убьют, все прочитают: кому дают, какие клубы дают, сколько дают. Так что поздно убивать", - сказал Кварцяный.

Развенчание профессионализма украинских судей начинается с 6-й минуты видео:

Кварцяний - мужик!!! Не те що Сьомін - розмазня!!!
Хлопці, чиваю вас і разом з адекватними думками, рустрічаю і відверте не розуміння ситуації. Кварцяний платить арбітрам особисто - так звичайно, так і є, його погрози, це намагання впливу, на арбітрів, з метою, більш поблажливого арбітражу Волині, так і є, хлопці це ж очевидно. Але разом з тим, ви собі питання задайте: Хто в Україні, який клуб не платить арбітрам ? Який клуб не купує матчі? Чи який клуб не грає замовні, догівірні матчі ? Я вас запевняю, всі клуби працюють з арбітрами, всі грають догівірні матчі, ВСІ без виключення. Так в чому проблема, спитаєте ви ? Проблеми в відвертому характері, заказних матчів арбітрами, треба відчувати різницю між симпатіями арбітра до певної команди, (такі випадки є по всьому світу і це побороти не можоливо), і тим що відбуваеться в Україні, це відверте не прикрите вбиство, арбітрами окремих матчів, а таких по 2 -3 в кожному турі, такого свавілля, немає нігде в світі, навіть в Гондурасі, от про що, говорить Кварцяний і Рабінович і Слободян - український чемпіонат, перетворили в болото, якє вже так смердить, що дихати немає чим, зрозомійте це. Є велика різниця, між симпатією арбітра за гроші навіть, до певної команди і відверте вбиство, таке як зробив Іщенко в матчі Маріуполь - Дніпро, чи Вакс, Карпати -Шахтар, чи Шахтар - Кривбасс, Шахтар - Металург Д. і так далі ... таких матчів, вже в цьому сезоні, понад 20 набереться, якщо не більше.
Сховати
Я вас запевняю, всі клуби працюють з арбітрами, всі грають догівірні матчі, ВСІ без виключення === а как же Металлист? Не Вы ли уверяли, что этот супер клуб обходится без помощи арбитров?
Сховати
Романе, я не проти діалогу, але як вже зазначав, в багатьох дуже коротка пам"ять, все що я писав в вашому болзі Кротоматика, ви маете змогу перечитати ще раз, вдумайтесь ... не змінював своїх позицій, не зовсім зрозумілий сарказм з вашого боку ?
Solomir, ставьте пожалуйста поменьше запятых где не надо. Читаешь и прям спотыкаешься. Без обид
Кварцяного можно понять...нет "моя хата с краю" конечно присутствует, но все же. Он играет по чужим правилам, по которым ему заведомо отводится роль второстепенного игрока, все чего он хочет это хотя бы приблизительно равных правил игры, совсем равных не получится, и он это знает, но хотя бы приблизительно.
Можливо у нас тому таке життя i настало, що всi багато чого знають. Але мовчать. Украiнський принцип: моя хата скраю... А iнтерв'ю вiн дав тому, що "дiстали" вже мужика! Правильно все сказав!
Он всё по делу сказал... Молодец!
я всё понимаю и действительно спорить с ним можно разве что по поводу того, что Коллина специально убивает волынь - главного поставщика молодежи в сборную украины, что бы той некого было выпускать в матчах протв сборной италии)) один вопрос: если Виталий Кварцяный - борец за справедливость и против судейского беспредела то почему же он, имея такой компромат на своих врагов молчит? еще и угрозы странные мол беспредельте, покупайте судей, сливайте за бабло матчи, только не трогайте меня мол моя хата з краю. нелогично как-то...
Кварц как-бы намекает: "Хорьки, ну мы же с вами работали всегда. Почему мимо меня решили сегодня сработать? Ай не хорошо!" Если договариваться, то только с Кварцем.
Ребят немного не в тему( просто накипело), где долгожданные изменения на сайте ДК и почему ВЕБ ТВ как работало убого, так и работает.Подготовку к Стоку показали после самой игры...абсурд(( Кто нить знает что там???
Глаза он никому думаю не открыл, о продажности все догадываются, другое дело, что все молчат, а у него накипело, высказался... Только вот а толку с этого??? Какие дальнейшие действия? НИКАКИХ! поэтому это громкий пук, не более того... увы...
Сховати
это можно еще расценить,как очередную инфоатаку на ФФУ.Мол,Коллина ничего не поменял,вообще уберите его,мы тут сами во всем разберемся. И вообще-настораживает сама даже можно сказать ДЕМОНСТРАТИВНОСТЬ последних судейских ошибок..
Сховати
Вот-вот о демонстративности ошибок я тоже подумал. Достаточно вспомнить Ильичёвец - Днепр, когда Ищенко стоял в трёх метрах от нарушения, за которое на 100% должен быть пенальти.
Сховати
ну и?Кто,зачем и под кого копают?Как по мне-сговор взяткодающих и берущих,задача-добровольная отставка Коллины.
Сховати
Ну и? Смешаем с грязью Кварца только потому, что он часть этой системы и сказал, что Коллина слепой? Или всё-таки будем считать, что главная проблема именно во взятках? В данном случае без слежки и прослушивания судей не обойтись. Да кто это делать будет? Такая же гнилая прокуратура. Правильно сказал Роман - "это громкий пук".
Сховати
Кварц меня вообще не интересует,просто этот его шантаж выглядит низко,а тут одами распелись.
+1, пригласить Колину - ход Сурка, в надежде на его авторитет, задача противников - подорвать этот авторитет, как следствие добиться отставки Колины, как следствие ослабить позиции Сурка. Можно подумать наши судьи - верные последователи Колины, которые за него жизнь отдадут, они ведь точно знают с кем сила и у кого можно и нужно брать, "если хочешь быть богатым, если хочешь быть счастливым"
Я поважаю Кварца, але він все це сказав лише з одною метою...щоб до його команди лояльніше судді ставилися! Так в більшості він правий, але він до кінйя не піде, так як у нього "рильце в пушку". Пам'ятаєте останій виліт Волині з вишки? Команда після першого кола була 3. Тоді за команду грав в оренді гравець ДК, який родом з Волині (якраз з мого міста). Я в той час полюбляв зодити в букмекерську контору, де дуже часто пересікався з батьком цього гравця. Так він за 3-4 дні до гри всім казав коли Волинь здає гру. Вони тоді примудрилися здати 2 чи 3 домашні гри проти аутсайдерів. А весною коли побачили що можуть вилетіти взялися за розум, але було пізно, так як грали з основними суперниками в гостях, а там і судді підсужували господарям. А так, все та що він сказав на пресусі, в тій чи іншій мірі правда, але правда і те що він те ж багато в чому замішаний, і піднімає він цей скандал з однією метою, щоб судді менше давили його команду.
Сховати
плюс
"Так в більшості він правий, але він до кінйя не піде, так як у нього "рильце в пушку". Он не пойдет потому что он очень маленький человек и ему бесполезно бороться со всеми миллиардерами! У нас уникальная страна! С трудом собрали 800 милионов на реконструкцию Чернобыльского блока с 4 или 5 видущих стран, ветеранам войны ко Дню Победы от народа помощи денежной требуют, и.т.д. Зато миллиардеров на весь мир хватит. О каком "идти дальше" может бытть речь, если у десятка людей собран бюджет страны? Естественно ни чего он не сделает, но в отличии от некоторых, не кричит, все честные и все у нас круто......
Сховати
Кричати може кожен, а толку? Вон Луческу теж часто кричить, що судівство в нас погане, але щось ніхто його на руках, як національного героя, після цього не носить! Ми самі вині, що у нас така країна...але зараз розмова не про політику, чи про те скільки в кого грошей. Він підняв тему судівста просто, щоб менше давали судді його команду. До речі так само робить Луческу перед матчами з ДК! Він кожен раз за тиждень до гри починає нити про суддів, і тим самим нагнітає ситуацію, а в підсумку суддя буде 10 раз думати ставити пеналь в ворота ШД чині, або давати другу жовту за розмови.