Сборная U-17 - уверенный старт

Бельгія (U-17) − Україна (U-17) − 0:2
Україна: 0:1 Білоног (5), 0:2 Радченко (39).
Україна: Сарнавський, Шевчук, Бурда, Качараба, Соболь, Танковський, Харатін, Габелок (Лазарович, 53), Білоног, Радченко (Яструб, 80+1), Тищенко (Миранян, 61).

У вівторок, 25 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1995 року народження, у Хорватії розпочала виступи у першому кваліфікаційному раунді ЧЄ-2012 (U-17). Свій дебютний офіційний матч підопічні Олександра Петракова завершили перемогою, ще до перерви двічі вразивши ворота бельгійців.

Наші юнаки зі стартового свистка ввімкнули великі швидкості, й вже на 5-й хвилині відзначився форвард донецького «Шахтаря» Дмитро Білоног. Не спиняючись, синьо-жовті продовжували перевіряти пильність голкіпера Бенні Роджеста. Удари того таки Білонога, Артема Габелка, В’ячеслава Танковського мети не досягли, проте незадовго до кінця першої половини зустрічі вдалою виявилася спроба нападника харківського «Металіста» Артема Радченка − 2:0.

По перерві, навіть програючи, бельгійська команда не змогла перехопити ініціативу, і українці впевнено довели справу до логічного завершення. У четвер в містечку Пореч вони з’ясовуватимуть стосунки з господарями міні-турніру, котрі в стартовому турі поступилися азербайджанським одноліткам.

27 жовтня. Україна − Хорватія (Пореч, 16.30), Бельгія − Азербайджан.
30 жовтня. Азербайджан − Україна (Пореч, 16.30), Хорватія − Бельгія.