25 січня 2011 17:41
1

U-17: мировая с россиянами

У вівторок, 25 січня, юнацька збірна України (футболісти 1994 р.н.) розійшлася миром із російськими однолітками в другому матчі міжнародного турніру на призи Білоруської федерації футболу.

І знову швидкий гол
Як і в першій зустрічі проти сербів, підопічні Юрія Мороза отримали м’яч у власні ворота на початку поєдинку (15-та хвилина). Утім, коли поразка вже здавалася неминучою, українці зуміли зрівняти рахунок на першій компенсованій хвилині − 1:1. В іншому матчі групи «Б» збірна Сербії розгромила юнаків із Молдови − 6:0.
На горизонті − Німеччина
Підопічних Мороза невдовзі очікує участь у відбірному еліт-раунді ЧЄ-2011. За путівку до фінальної стадії континентальної першості вони змагатимуться із 24 по 29 березня у Німеччині. Ще раніше у товариських поєдинках команда поміряється силами з фінами та ізраїльтянами.