1

Сборная Украины U-16: историческая победа в Паланге

Україна (U-16) − Латвія (U-17) − 2:1
Голи: 0:1 Сабала, 1:1 Банасевич (34), 2:1 Яструб (69).

У вівторок, 24 серпня, у стартовому матчі Міжнародного турніру на призи Федерації футболу Литви юнацька збірна України (футболісти 1995 р.н.) перемогла латвійців - 2:1.
Історичний дебют для підопічних Олександра Петракова розпочався з голу, що вони його пропустили вже на другій хвилині. Утім, хлопці не знітилися і в підсумку змогли схилити шальки терезів на свій бік. Ще до перерви форвард ДЮСШ-15 Максим Банасевич відновив рівновагу, а в середині другого тайму півзахисник львівського УФК Юрій Яструб вивів українців уперед.
Завтра синьо-жовті зіграють з грузинами, які напередодні розтрощили молдован − 6:0. Зазначимо, що грузинська команда, а також шістка інших учасників змагань укомплектовані виконавцями, на рік старшими за українських юнаків.