Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 13
Цікаво, яким чином Соль посприяв би тому, що в першому таймі Динамо забило б 3-4 голи? Невже сам забив би? В нас супер-форвард на лавці прозябає?
Показать ответы
Андрей, на фоне Беседина кто угодно суперфорвард) Соль за один сезон забил больше, чем Беседин за всю карьеру, так что сравнивать их нет смысла. Просто испанцы понятно что надо сыграться в чужой стране и с новой тактикой. Но ему не дают время найти игру и обосноваться, выпускают Беседина, с которым каждый матч играем в меньшинстве. 3 гола будке забили, что делал беседин? футбол смотрел. 3 гола мальме забили, что делал беседин? футбол смотрел)) Это вообще серьезно что команда за 2 матча забила 6 голов, а ЕДИНСТВЕННЫЙ форвард не забил из них ни одного, хотя отыграл полных оба матча? Человек то ли по блату играет, то ли я не знаю зачем он нужен.
Андрей, игрок который может и пас нестандартно отдать и придержать где надо. А Беседин как буйвол на поле, словно "самку" себе ищет. Бегает-бегает-бегает-бегает, что-то пытаеться. И толку???? В то время как другие буйволы уже давно трах...ся. И редко когда где получает что-то. Слово "самку" замените на мяч. Итак каждый матч у него. Что при Реброве, что при Хаце, и при Михе также. Полено оно и есть полено. Если бы ещё рост был, то силой продавливал а так....
Kilroy, а кубок не потрібний? Та і в Лізі Європи ще є шанс. Вірогідність виходу з групи все рівно відсотків 60 лишається. Та й коефіцієнт треба утримувати. Все це коли ноги холодні
Показать ответы
Андрей, кубок все таки і близько не такий престижний як Чемпіонат чи ЛЄ. Це скоріше як втішний приз, який ще також виграти треба. Недарма усі сильні команди в кубках дають змогу пограти дублерам, цінність цього турніру викликає питання.
Я бачу, у нас більше шансів на вихід з групи, ніж я спершу вважав. Але все одно, таку группу потрібно було вигравати.
2ге місце - це умовна Боруссія Д., що опуститься з ЛЧ. ДК завжди дуже важко розпочинає сезон після зборів, тому гра на старті сезону із командою з ЛЧ значно зменшує шанси на прохід далі.
Михайличенко здається все робить логічно. Знаходить оптимальні рішення з того куцого набору опцій, які в нього є. Остаточно зрозумів, що Кадірі цілковито поступається Сидорчуку, Караваєв слабкий в захисті і може лише підміняти на фланзі атаки Циганкова, коли той або грає в центрі, або відпочиває. Визначився з Бєсєдіним як з основним нападником, що є теж оптимальним на сьогодні. Але ніяк не можу зрозуміти, що постійно робить в стартовому складі Шепелєв, який дуже слабкий у відборі, набирає забагато фолів, малорухливий. В атаці теж дуже прісний. Та й ще є проблеми з нервами, трапляються видалення, тобто підводить команду. Невже Гармаш, Андрієвський та Шапаренко настільки слабкіші, що альтернативи Шепелєву немає насьогодні? Можливо ми чогось не знаємо і Шепелєв є недоторканим?
Показать ответы
Андрей, Караваем слабее?)) от чего же он играет в твердой основе у Шевы?))
Андрей, Та шо ви в тому Михайличенку найшли.Той же Хацкевич тільки в профіль.Однієї яблоні полоди.Суркісу привіт !
Автор: Андрей
1 декабря 2019 22:04
Потрібно боротися з браком в передачах
Поки без статистики, тільки візуально. Проглядується брак, аж занадто, в фазі володіння м'ячем. Брак є похідною або безвідповідальності, або відсутності майстерності, або втоми. У випадку Динамо, швидше за все, перше...