Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 60
garik, так Динаоманія інколи навіть інтерв'ю яке автори говорили українською перекладають та публікують на російську... Нашу мову знищували, морили голодом, розстрілювали і переслідували людей за українську, а зараз ще деякі говорять "какая разница?". Я спокійно і вільно можу перейти на російську і ставлюся з повагою до людей які нею розмовляють, але коли українці не знають своєї мови і історії, коли масмедіа і телебачення публікують російською, коли мої знайомі поляки та німці за пів року вивчають українську а наші люди не можуть її за 29 років вивчити - просто якось соромно і ніяково робиться..(
Показать ответы
Mario, не лише нперекладає велику українську мову на грязний путінсько-фашистиський російський язик але навіть з днем Незалежності вітають ворожим фашистським мос.кальським язиком.

Не дозріли ще. Час все розставить на свої місця.
Чим сьогоднішні гравці такі як Лєднєв, Русин, Шапаренко, Булеца що грають по орендах чи за дубль слабші за за сьогоднішніх Шепелєва, Буяльського, Гармаша чи Фран Соля??? Динамо має сьогодні тих 18-20 гравців але їм чомусь вигідніше купляти Родрігеса чи Кадірі а своїх багато в чому сильніших та перспективніших вихованців маринувати у дублі або сплавляти по орендах...
Показать ответы
Mario, вопрос к Михайличенко?
Йти треба було неодноразово - після вильоту з ЛЧ від Аякса, або після поразки від Карпат 0:2 чи поразки ФК Львів, чи може після ганебних ігор в груповому етапі ЛЄ (я взагалі дивуюся як ми могли групу тоді виграти - це була найганебніша якість гри в єврокубках чи не за всю історію клубу). Ну якщо вже цього не вистачило то 0:5 вдома від Челсі мало би бути вдосталь ну якщо ні то програш ЧУ і кубка так точно, але ж Ви не пішли ні тоді ні літом - Чому??!! і про які пропозиції після того Ви можете говорити??!!! в які клуби Вас кликали??!!!!... та то таке, просто наболіло..
Показать ответы
Mario, чому не пішов?
"чтобы болельщики "Динамо" запомнили меня таким открытым и честным, каким я был с ними всегда"
Дуже слабо. Навіть з Мальме перший тайм був сильніший. Надіюся на другий тайм, але Шепелєва та Кендзьору треба змінювати і Вербічу поки гра не йде.. єдиний хто виділяється - Миколенко..
Показать ответы
так я же писал перед Мальме, что Мальме самый слабый по игре клуб в группе
На жаль ситуація зараз така що змушує вболівати за Шахтар у зв'язку із ситуацією в таблиці коефіцієнтів.. По грі, так після 30 хвилини Аталанта могла завершити матч - пенальті, стійка, гол, і ще декілька дуже небезпечних атак, кроти могли горіти 3 0 після першого тайму, але після 1:1 гра була рівна..
Показать ответы
Mario, А ради чего? Чтобы кто-то протаскивал всякие Мариуполи в Еврокубки, где они не могут набрать и очка. Что реально дает высокое место в таблице коэффициентов? Может сначала надо искоренить проблемы в нашем футболе, а потом думать о таблице, поскольку пока рыжая банда рулит, толку не будет.
Молодці! Дуже радий що до тиснули Маріуполь.. Окремо хотів би запитати по якому принципу кАнали набирають коментаторів?? якщо у команд співвідношення моментів 3 - 11, але шановний коментатор матчу разів вісім говорить що гра рівна то він напевне не розбирається у футболі або не об'єктивно відноситься до тих подій що відбуваються на полі!!!
Показать ответы
Mario, ви ще не звикли, що то прошахтарівський канал? І симпатизувати там Динамо міг аби шо Вацько, та й то він матчі Динамо не коментував.
Можливо добре що так, краще хай з небес спустяться сьогодні ніж наприклад в наступному матчі з Литвою, хоча ще весь другий тайм грати...
Показать ответы
Mario, після такого інтенсивного тренування від Нігерійців, м"язи наших до матчу з Литвою будуть у супертонусі, думаю з Литвою будемо літати по полю. Знаю з особистого досвіду гравця, але краще б така гра була перед Португалією або Сербами, щоб просто більше шансів було на 3 очки
За які заслуги Коваленко і Мораес у старті???
Показать ответы
Коваленко - донецький Пірло)
Mario, что б донецкие не плкали, они вечно обиженых из себя строят
Бо це товаристський матч у якому перевіряють запасних, оскільки перемога тут неважлива.
У Динамо хоч стратегія зрозуміла - "Динамівські серця", і побудова команди роками, а в Карпат - погані результати виганяють тренера, хороші результати теж виганяють.. у кожного своя хвороба, але і тут і там причина однакова - "Риба гниє з голови"...
Показать ответы
Mario, У них стратегия тоже ясна. "Карпаты знов програли у футбол" - реноме которое они поддерживают, изганяя из команды все хорошее что там временами появляется.
проблема в центрі поля, від Шепелєва і Буяльського практично немає передач на загострення.. невже Шапаренко в такій поганій формі??
Показать ответы
Mario, Шапаренко играл круто, но Хац его обуратинил.
Mario, Инстат говорит, что принципиальной разницы в кол-ве передач в штрафную от тасования тройки Шепелев-Буяльский-Шапаренко нет. Это замкнутый круг.
Для другого результата там нужны другие игроки. Именно этого я и ждал от ААМа сегодня, но он продолжил танец на граблях Хацкевича.
Ничего не найдено.