Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 28
Мал, "Зоря" не через тренера так сильно здала. Як на мене, із того лісоматеріалу, що у нього був у розпорядженні - Вернидуб вижав максимум.
Показать ответы
Denzel Washington, Возможно Вы правы. А возможно и нет. Пару дней назад на сайте было интервью с Рафаиловым. Если не читали, то почитайте. Вернидуб то ли от усталости, то ли по другой причине уже не настолько влиял на команду в последнее время. Мне кажется, что сегодня он не на много отличается от Хацкевича (да и наш "лесоматериал" от луганского тоже недалеко вперёд ушёл). А раз так, то... Зачем менять шило на мыло? Лишь бы поменять?
Оце сюрприз. Тим цікавіше буде дивитись.
Показать ответы
Denzel Washington, там ще і Босянок мав коментувати- анонсувалось десь тиждень назад )
Ширинкович, щось мало динамівських сердець у списку Суркіса :-)
Показать ответы
Denzel Washington, Это все же шорт-лист я привел.Если перечислять всех сердец,которые хотят порулить ДК и дня не хватит)
Влад, тому що таких, як Малиновський - валом.
Показать ответы
Вот будут 2 матча сборной, там и посмотрим как сыграет Малиновский, которого "валом" и как сыграет уникальная звезда Цыганков!
Якби Вернидубу привозили гравців як мінімум хоча б середнього класу - він цілком міг би поборотися за 2 місце УПЛ. Оскільки йому їх не привозять - я не бачу сенсу працювати в Зорі. Тут або йти до нас, або для тренерського розвитку шукати кращих варіантів закордоном.
Показать ответы
Denzel Washington, я такої ж думки, йому б ресурси як в Динамо, і він би не просто боровся за 2 місце, а цілком втирав би носа кротам і не було б соромно за команду в ЛЧ.
Harris, не здивуюсь, якщо Хацкевич піде, а Лужний та решта гоп-компанії буде помічниками у Михайличенка. Таке цілком в стилі Суркіса.
Показать ответы
Denzel Washington, А чем плох Лужный как помощник? Разминку же должен кто-то проводить
В противном случае, его ждёт увольнение.

Цирк. Хіба не Вернидуб двічі подавав у відставку? :-)
Показать ответы
Denzel Washington, спецом сольет))
Та всі ми знаємо, для чого його натуралізували - щоб звільнити ще одне місце в складі бомжів під ще одного бразильця. Дивує інше: не встиг отримати громадянство - практично на другий день вже у збірній.
Показать ответы
Denzel Washington, просто получение гражданства совпало с играми по времени
Ничего не найдено.