Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 58
evgeniy_0672, Бурда-Попов будут основными,право или правоногие рольне сыграет.Шабанов не вариант.
Показать ответы
Тарас, Конкретно для Хацкевича это играет роль. Один центрбек правоногий, другой левоногий. Шабанов на основу не тянет.
Імхо,якби зараз хтось давав за нього 8 млн то продавати без роздуму.Він дуже сильно здає,і заміна йому у нас є - Попов.Хоча при Хацу перспективи як Попова так і всього Динамо сумнівні.
Показать ответы
Тарас, Попов играет на другой позиции . Не повторяйте глупостей за этим чертилой
Тарас, Кадар левоногий, Попов правоногий. Попов - это замена Бурде. Пока тренирует Хацкевич. Кто заменит Кадара в основе? Шабанов?
Не потрібен,при всій повазі .Русін\Соль\Беседін\Ісаенко,ну навіщо в команді ще й Роман ?
Показать ответы
Тарас, ні Русін ,ні Ісаєнко грати в основі не будуть,там попросту немає кому їх тренувати і об*сняти ігрові ситуації , їм потрібен хороший тренер по нападникам - це раз, а по-друге -потрібна довіра головного тренера ,але нітого ні іншого не буде,адже Хацкевич буде ставити лише Соля-це 100%, а конкуренцію Солю як раз Роман може і нав*язати або потрібно купити ще одного форварда з хорошим досвідом,адже на безплатних агентах далеко не заїдеш!
Було б супер.Але думаю качка.
Показать ответы
Стёпа???
Run Korca, не виженуть ,тільки по закінченню контракту покине він нашу команду.І дуже надіюсь,що Суркіс контракт не пролонгує з цим горе-фізруком.
Показать ответы
Тарас, интересно, Григорий Михайлович на футболхабе вспомнил, что Сабо с молодыми в 96 году проиграл все, а пришел Лобановский и с этих же ребят сделал результат. Это был намек, что Хацкевича снимут?)))
За результат отвечает тренер,и результат плохой,и плохой он не в первый раз.Вот при чем здесь Хацкевич.
Показать ответы
Тарас, Понял, капитан!
OoS, а нам куда бежать,болельщикам ? Так и жить прошлым и уповать с надеждой,что таки умный человек придет и наведет порядок ? Боже,как же обидно за такую игру,за такое Динамо,и ведь буду все равно переживать каждый раз,каждую игру .
Показать ответы
Тарас, багато хто переживає. Але президент говорив, що йому до одного місця вболівальники, бо він єдиний хто вкладає гроші в клуб.
Не будуть в команді нічого вирішувати. Суркіс вже не раз говорив,що довіряє Хану .Поки рак на горі не свисне Ігор М. не зробить те що треба.Фанати Динамо думаю пам'ятають як важко звільняли попередніх гол.тренерів нашої улюбленої команди.
Показать ответы
Тарас, А когда то Демьяненко убирали после 0-2 на Олимпико,при не худшей игре.Все же попытки дать шанс исправить для Путинооблизателя,Палыча второго захода и Блохина заканчивались ешё большей катастрофой.
Ничего не найдено.