Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 87
Alex, вибачаюсь, Ви маєте абсолютно надійну інсайдерську інфу що він никчема, чи так.... поп...здеть?
Показать ответы
MrGibson, скорше другий ваш варіант))) , таким людям і неймари,рональди,месі,салахи і їм подібні Динамо не підійдуть
MrGibson, не обращай внимания. Может Alex про себя писал...
MrGibson, 4 мяча в 94 матчах для атакуещего полузащитника вообщене впечетляет. Бурда например забил 4 мяча в 21 матче. Или у вас есть другая инсайдерская информация или вы поп...здеть?
Alex Black, я про те й кажу, є вдалі і не вдалі дії в селекції будь якого клубу, але мене просто бісить що на рідних ДКшних ресурсах лайном поливаються будь які дії селекції та керівництва ДК, но за то з розумінням коментуються про....би менеджмента шд, як так!?? Ви за кого тут вболіваєте "tuchі".....??? Можливо треба враховувати й такі нюанси як наприклад - в одного власника державними ресурсами блокують ....енную суму на рахунках на протязі 2х років, а у іншого тільки з початку 2018 року і тільки по офіціальним даним статки зросли на 1,5 млрд. длр.!!!? Як конкурувати по гучних трансферах??? А з іншого боку що шахта дала Укр. футболу і що (до того ж із завидною регулярністю) на всіх вікових рівнях дає ДК в ціх реаліях??? Но це нікому не цікаво, а вот наприклад дармовий Самбрано із зарплатою в 3 карбованця, це "сором та повне фіаско селекції ДК"? Ви за кого тут вболіваєте "tuchі" та іже з Вами ??? За Україну та ДК, чи за бразилію та шд, шановні???
Показать ответы
MrGibson, отчасти пишут далекие от реалий, другие просто боты кротов, а третьи из большой "любви" к Суркису...
А.В., повністю Вас підтримую! Селекція Шахти повністю об...ралась з трансфером цього Нёма і ні які "tuchі" не заборонять нам в голос говорити про це на сайті фанатів ДК!!!
Показать ответы
MrGibson, а свободные агенты Бернарда, купленного за 20ку? а Ферейра? это тоже успех менеджмента суктера?
Хлопці заспокійтесь!)) Все буде виключно "по Українськи", закон приймуть десь 12го....ПРШ підпише його у прямому ефірі 14го...опублікують його 16го, але вступить він в силу через 30!!! Днів після ПУБЛІКАЦІЇ!!! Тобто 16го липня)).... і саме 16го липня ТР ІНТЕР повністю законопослушно перестане його транслювати. Вуаля, усі в білому та й ще грошенят намиють собі на кешеню, а ти Український Народе, чубся між собою.
П.з. Наші можновладців ділять нас як періг. Мерзота не розуміє одного, куди вони побіжуть коли ми і за ними прийдемо? Мозамбік?...Руанда?....
Показать ответы
MrGibson, чё сразу "Мозамбік?...Руанда?...." А вилла на берегу Средиземного моря, а пентхаус в Лондоне, а шале в Швейцарии? Шо "скрепными", шо нашими "слугами народа" там уже пол мира скуплено. А удел смердов сраться в своём дерьме между собой из-за таких вот информационных вбросов.
MrGibson, Цей закон набирає чинності з моменту його прийняття.
Барвинок, ну тоді конкретно.
1. " ТТД гравця це не одне й те сам, що ТХ автомобіля. ТХ автомобіля - це задані під час конструкції і виробництва характеристики. Задані характеристики гравців (їхні можливості, таланти) задають батьки своїми генами" - авто не можно назвати "детищем" конструктора? Ок. ТТД гравця - це те на що він здатен на фут.полі, ТХ авто це - те на що здатна машина на дорозі. В чому не корректность порівняння?
2. " А вже від тренера залежить, якою мірою вони будуть використані. Чи ви наполягаєте на тому, що кореляції між роботою тренера і ТТД його гравців не існує?" - існує безумовно, але ж ми(ДК) вчистую програємо по якості виконавців(сподіваюсь не будете це оспорювати?), тоді питання до Вас: Кто виграв 3 гри з 4х в ЧУ?(на мою думку саме "водій нашого ланоса")
3. "До того ж тренер відповідає за добір обдарованих виконавців." - ні, не відповідає. Тренер по ходу першості (активна фаза) має те що має і ставить тих виконавців котрих вважає найбільш здатними/готовими виконати його настанови на конкретну гру. (він озвучує необхідні йому вимоги до потенційних виконавців (ТХ, ТТД, то що...) а селекціонери під його вимоги вже підбирають конкретне "авто" з оглядкою на фін.можливості клубу.
4. По Хачеріді "коли найкорисніший гравець сидить навіть не на лаві запасних" - ми не знаємо усієї правди по ситуації з ним, але як менеджер(невь...бенний менеджер) не виконує розпорядження свого прямого керівника та ще, це робить демонстративно й сабатує роботу фірми, куда він йде? Правильно, на....уй. (Чомусь кадрові питання ВВЛ нікому й в голову не прийшло б обговорювати). Авторитет тренера немає права ставити під сумнів жоден з гравців, це називається дисципліна, а дисципліна б'є клас (пробачте, но це аксіома).
5. "Ви таку роботу тренера з властивою Вам мудрістю зараховуєте як плюс. Тут я втрачаю дар мови. :) " - так зараховую як "+", повторюсь Хацкевич на "ланосі" програв Фонсеке на "БМВ" (на дистанції в 32 матчі) 2 бали, й ті "в кабінетах".(Кубок пробачте це зовсім інші "перегони").
5. "а в решті матчів перемоги не мали значення для турнірного результату, а це головне." - 4 очні гри в ЧУ з прямим конкурентом НЕ МАЛИ ЗНАЧЕННЯ? но коментс, просто лол.
6. "Мені неважко додати «бали втрачені в кабінетах», але навіть якщо припустити, що «Динамо» виграло б у «Маріуполі», то слід також було б припустити, що «Шахтар» грав би зовсім по-іншому останній матч, який за наявного розкладу нічого не вирішував." - кротам конче необхідна була перемога в останньому двобої (подякували цигану за "несправжнього чемпіона") і підкат Нема після фін. свистка це демонструє значно яскравіше за будь які слова. І як Ви бачили гру проти "стоячої, нічого не бажаючої " шахти..., то ми з Вами дивились різний футбол.
Показать ответы
MrGibson, 1. «ТХ авто це - те на що здатна машина на дорозі». Авжеж. «ТТД гравця - це те на що він здатен на фут.полі», Аж ніяк. :) . ТТД – це не те, на що він здатен, а те, що він реально зробив. Після цієї дитячої поправки Вам нескладно буде відповісти на своє ж запитання: «В чому не корректность порівняння?»?
2. «ми(ДК) вчистую програємо по якості виконавців». Безсумнівно, Кадар програє по якості будь-якому центр-хаву «Шахтаря» і не тільки «Шахтаря». А так склади більш-менш рівні. У «Шахтаря» свої плюси, у нас свої. Не треба просто виводити Ланоси на поле. Ви вперто повертаєтесь до статистики матчів Динамо і Шахтаря, нібито це матч-турнір двох команд. Знаєте, колись давно школярем я зіграв у першому своєму шаховому турнірі, досить сильному. Посів почесне передостаннє місце. Але виграв у всіх трьох призерів. Ото я тоді дав, правда? :)
3. Селекціонери під його вимоги підбирають. І остаточне слово не за селекціонерами, а за тренером. Тобто все-таки відповідає тренер. У міжсезоння так і сталося з Хацкевичем.
4. Ви суперечите самі собі. Ви зізналися, що не знаєте ситуації з Хачериді, а потім категорично оцінили його дії. Коли пишете якесь речення, будь ласка, не забувайте, що написали у попередньому. До речі, за всієї поваги до ВВП його кадрові рішення обговорювали. І далеко не всі вони були незаперечними.
5. Ви таки не прочитали мої слова. Навіщо було обирати Ланос, коли є гравець із першої десятки в Україні? Інші перегони – Кубок – це була єдина нагода реабілітуватися за провальний сезон. Нагода – провалена на 100%.
6. Давайте Ви будете коментувати мої слова, а не свої вигадки, приписані мені. «Шахтар» не стояв, але й не грав на повну силу. На три чверті десь. Нем виявив характерний для Шахтаря стиль поведінки – цей «підкат» ніяк не міг вплинути позитивно на результат. «Цигана» вже другий сезон немає в «Шахтарі», можна б і забувати його потихеньку.
Барвинок, хм.... ТТД гравця це те саме що ТХ автомобіля Шановний! Тобто 11(умовних Ланосів) в рамках ЧУ з 4х заїздів виграли 3 а 1 закінчили в нічию проти 11(умовних БМВ), а людина котра керувала ціми "Ланосами" все одно є некомпетентним делетантом!!? Пробачте, але скоріш за все це Вам, не вистачає компетенції та сміливості визнати власні омани.
п.с. ну як Коач зміг перемогти і без своєї найкращої машини(Хачеріді) то мабуть це ще йому +. А стосовно результатів..., то як Вам буде неважко додати ДК бали втрачені в кабінетах а не на полі (я вже не кажу про наявність відвертого фарму у так званого"чемпіона") і Ваши доводи перетворюються на безглузду балаканину!
Показать ответы
MrGibson, Я вам поставив прямі запитання, а у відповідь абстрактні міркування з приводу порушених мною тем. Власне, це і називається безглуздою балаканиною.
Тепер з приводу Вашого есею. :) ТТД гравця це не одне й те сам, що ТХ автомобіля. ТХ автомобіля - це задані під час конструкції і виробництва характеристики. Задані характеристики гравців (їхні можливості, таланти) задають батьки своїми генами. А вже від тренера залежить, якою мірою вони будуть використані. Чи ви наполягаєте на тому, що кореляції між роботою тренера і ТТД його гравців не існує? :) До того ж тренер відповідає за добір обдарованих виконавців. Таблиця показує, якою мірою вони були використані і який був добір (насолоджуйтесь грою Кадара, коли найкорисніший гравець сидить навіть не на лаві запасних) – Ви таку роботу тренера з властивою Вам мудрістю зараховуєте як плюс. Тут я втрачаю дар мови. :)
Ви пишете «ну як Коач зміг перемогти». У вирішальному матчі на кубок не зміг, а в решті матчів перемоги не мали значення для турнірного результату, а це головне. Мені неважко додати «бали втрачені в кабінетах», але навіть якщо припустити, що «Динамо» виграло б у «Маріуполі», то слід також було б припустити, що «Шахтар» грав би зовсім по-іншому останній матч, який за наявного розкладу нічого не вирішував.
Хлопці Ви не в собі?!! Всі аплодували приходу в ДК Краснікова. Людина тільки почала робити те за для чого його підписували і почалось: "ну не знаю.... а навіщо нам латіноси....та вони в нас незаграють..... "браво Суркіс"...везуть мотлох з ЛА.....!!!??? Ви уж якось визначтесь Ви ЗА приход Краснікова чи ПРОТИ? Чи ви чекали що людина котра побудувала свою кар'єру та ім'я на ЛА ринке, викине на смітник увесь свій досвід і почне працювати.... наприклад з Голандією???.... Чи Агуеро з Деле Алі повині привезти в ДК і не меньше?
Показать ответы
MrGibson, я сразу определился, мне не нравится Красников его латиноамериканской иглой. Я не хочу видеть тучу бразил-аргентин в нашей команде... И я боюсь, что именно так и будет.
MrGibson, Не всі аплодували. І в Металісті і в ШД грало багато латиносів, а українці були (в ШД і зараз) на других-третіх ролях. Я не хочу такого для Динамо. А Шапаренко і ко на лавку/в аренду?
І Металіст і ШД грали (грає) в інший футбол. В Динамо силовий футбол. Так грати латиносам не комфортно. Тут або міняти стиль гри під бразильців і запрошувати багато легіонерів (де взяти гроші і тренера?) Нашим буде важко. Або грати в звичний футбол і підсилювати окремі позиціїї. Але тоді бразильцям буде важко. Не звичний для них футбол. Потрібні легіонери високого класу, небагато, але хто до нас захоче такого рівня? Вірніше, ми не зможемо таких підписати.
Огидно дивитись на це...!!! А з іншого буку, де там ці "фахівці" котрі верещали що Хацкевич не тренет??? 3 перемоги та 1 нічия з командою в складі якої на полі (8!!!) най корисніших гравців першості!!???
п.з. Чекаю на ваші кислі коментарі панове.
Показать ответы
MrGibson, будь ласка, трохи оцту на Ваше замовлення. Перше, Вам не здається, що вереск - це більше про Ваш пост. По-друге, як там Хацкевич використав найкориснішого з динамівців. Щодо статистики, Вам не здається, що Ви забули важливий матч фіналу Кубку України? І взагалі нагадайте результати згаданих двох команд нинішнього сезону. Останнє. Вам не здається, що існує кореляція між згаданою ефективністю ТТД, результатами команди і роботою тренера?
Ого...павелка з відром води біжить, пожежу тушити.))
На жаль впевнений що нічого не буде, погомонять.... 2х шавок відсторонять від футболу пожиттево..... решті помашуть пальцем в стилі (атата....по попі), та підуть далі бабос на договорняках молотити.
п.з. Коли ця вся мерзота повиздихає ніхто не в курсі!??
Показать ответы
MrGibson, сама никогда...
Дід Панас, ПОБАЧИШ!!!....аля "ми бідненьки й грати нам немає де, а ось "безхозний", нікомунепотрібний стадіоньчик...", та не здивуюсь, як там по "Пізьнесплану" - Арена-Львів "під ніж" на металобрухт, на його місці (найбільший ТРЦ в Європі), а фк Львів назад у 2гу лігу чи взагалі "банкрот і бувай здоровий"!
Показать ответы
MrGibson, ти бачив де та арена стоїть?) Там до польського кордону ближче, ніж до міста))) Прґм біля арени тільки ашан та пара конюшень
Ничего не найдено.