Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 116
dmitrydvk, до того, що Шева ніколи не приховував своїх поглядів, тому й не зрозумів позицію Несенюка: або по дефолту критикуй або мовчи.
Показать ответы
Pound, честно говоря, не уверен, что у Шевы эти взгляды в принципе есть. То, что он не прав, что позволил себя в это дерьмо втянуть, да еще и в какое - в рыговское, это однозначно. А то, что он по образу мышления очень европейский человек, и на политику ему насрать - это 200%
dmitrydvk, слово «орієнтація» використовується не лише у межах сексуального або гомофобського контексту. Щодо професіоналізму Шеви я і слова не сказав.
Показать ответы
Pound, я, естественно, утрировал, уверен, Вы это поняли. Просто не понимаю приплетания политики на футбольном сайте.
Усик, само собою, йде до біса. Але суть іронії у чому? Чи для когось відкриття, якої політичної орієнтації Шева? Одна справа, якби у клубі були одні патріоти, але ж там все керівництво і спонсори як мінімум «не гірші» Усика.
Показать ответы
Pound, ориентация у гомиков, а Шева - человек футбольный и высоко профессиональный. У нас скоро у сантехников, прежде чем трубу от говна прочистить, будут спрашивать чей Крым.
«Здравствуй брат, Хрістос Васкрєсє».
Показать ответы
Pound, Чувачки снялись в церковном ролике, поддержав церковь в котрой их крестили и в которую они ходят с детства, или они доложны были отказаться от своей церкови, ведь каким то дебилам ходящим в аналогичный приход вздумалось захватить кусок их старны?
Василь Лановий, а той його фільмєц теж чіясь провокація?
Показать ответы
Pound, Не смотрел, но более чем уверен что ничего плохого про Украину Усик сказать не мог.
Что за фильмец конкретизируйте? А то выглядит как "слышал звон, но не знаю где он?"
Скільки вже ловлю себе на думці, що текст спотворює думку автора. В коментах хейтять Циганика, FootballHub і "ТаТоТаке", і я їх розумію, бо сам неодноразово з таким стикався. Однак, дивився Циганик Live і він абсолютно коректно висловлювався.
Показать ответы
Окрім Бебеха і його гостей — там реально бічі.
Суб‘єктивно, ця поразка не така вже й катастрофічна. Пройти через подібні поразки — природний процес. Як нам ще розвиватись, якщо ми граємо з подібними суперниками лише на мундіалі (на які ми виходили всього тричі за 29 років)? Безперечно, подібні поразки не є приємними, але, вважаю, не сталось нічого катастрофічного. Тим паче, якщо ми винесемо необхідні висновки з цього уроку.
Показать ответы
Pound, абсолютно вірно, на поразках вчаться, але ж чи зроблять якісь позитивні висновки, чи знову те саме...
Барвiнок, кого Ви маєте на увазі під «двоечниками»?
Показать ответы
Pound, більшість із тих, хто написав на цій сторінці. Тих, хто підтримав у голосуванні Динамоманії призначення Луческу. Тих, хто вчора тут в один голос його ганив, а тепер страшенно обурюється позиції тих, хто не став флюгером. Тих, хто позавчора масово голосував за Порошенка, а вчора так само масово за Зеленського. Ідеться про "плюралізм в одній голові", а радше про відсутність голови.
FCDK, у Вас прям усі — боти?) Я теж писав, що вигравати Супереубок будь-якою ціною (як це робив Хацкевич, а потім зливав через нього групу ЛЧ), зайве. Мені подобалось відношення до цього трофею у Реброва: «ми хочемо виграти, але не будь-якою ціною».
Показать ответы
Pound, а что сегодня выиграли будь якою цiною? 1-3 в полсостава? почему вас всех суркис научил проигрывать игры еще до ее начала? 75 летний человек простоял 90 минут под дождем! Неужели вы считаете что для него результат не важен?
Як показує практика, перемагати в Суперкубку будь-якою ціною перед ЛЧ велика помилка.
Показать ответы
Прямой взаимосвязи между победой в Суперкубке и дальнейших матчах нету. Тем более до отборочных матчей ЛЧ еще далеко.
Только Киев! Только Победа!
Ничего не найдено.