Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 63
Вербіча і Самбрано навіть немає в запасі,в чому справа?
Показать ответы
zidane10, Завтра играть будут
Шабанов,як на мене,ні про що,заповільний,вибиває а би куди
Показать ответы
zidane10, ты прав, пару раз выдвигался вперед, а потом еле до штрафной добирался. Соперники оббегали его как на велосипеде. Несколько раз дал обыграть себя как пацана. Сегодня сыграл очень слабо. Вышел Бурда, вообще атас. Ротань уже в нескльких играх подряд делает такие обрезки, что диву даешся, а теряя мяч, сразу фолит. Для Динамо держать такого игрока в игре с серьезным соперником - большая роскошь. Разве для ротации в проходных матчах.
Якось легко обіграв нашого новачка,Шабанова, забиваючи гол Олімпіку.
Показать ответы
zidane10, Шабанов знав, що перейде в ДК, тому підіграв українському Мессі
Результат є,а гри як такої немає,багато неточних передач. Кендзьора примітивно грає,Буяльського непомітно,Кадару бракує швидкості, Шапаренко ще не готовий в старті виходити, молодці-Морозюк,Мораєс,Циганков
Показать ответы
zidane10, середина поля даже на фоне такого соперника сильно хромает в отборе. Буя старается, но этого мало, Шепелев - как обычно.
Наверно, хороший опорник - приоритет №1 на зиму.
хоч фанат Динамо,але за Шахтар радий,якісний футбол демонструє команда Фонсеки,крім того популяризує Україну і приносить додаткові бали до таблиці коефіцієнтів. P.S. політики до уваги не беру!!!
Показать ответы
zidane10, никакой политики, желаю Шахтеру всего наихудшего во ВСЕХ соревнованиях, в каждом матче
хоч фанат Динамо,але за Шахтар радий,якісний футбол демонструє команда Фонсеки,крім того популяризує Україну і приносить додаткові бали до таблиці коефіцієнтів. P.S. політики до уваги не беру!!!
Показать ответы
zidane10, Я тобі відкрию секрет - ти не фанат Динамо, якщо радий за кротовню.
після покупки Кенджори думав буду швидкі атаки через праву бровку,а сьогодні зауважив,що в нього з швидкістю проблеми
Показать ответы
zidane10, Зато он намного надежнее Морозюка в защите!
я так розумію Циганков сьогодні гратиме на позиції плеймейкера,цікаво...
Показать ответы
zidane10, тоже давно хотел посмотреть на нашего Рыжика на этой позиции. Если не ошибаюсь, на сборах в одном из матчей он выходил на замену в центр поля. Интересненько!
Комментарии по теме:
Не вішаю всю провину на гравців,але з деякими гравцями ми і надалі програватимемо Шахтару і займати останнє місце в групі ЛЧ. потрібні креативні,швидкі центральні півзахисники і швидкий нападник!!
Показать ответы
Цыганков сразу выделяться начал, а толку - остальные "на бронепоезде" ....
при швидкому півзахисті і нападники будуть грати краще, вірніше будуть помітніші. Адже не можна зробити висновків по нападникам із-за поганого (повільного) півзахисту, тому що не знаєш потенціалу нападника. От приклад коли грали із слабшими командами, там напад теж був видно... але там швидкості були іншими))
Антон," Морозюк - полузащитник с шикарным пасом и ударом! Наконец схема ДК дает ему больше возможности раскрыться"- так краще! Миколу потрібно втримати,він непогано додав в останніх матчах + гарна взаємодія з Ярмоленком і відсутність достойної заміни йому
Показать ответы
zidane10, Да я вроде бы и так переборщил с комплиментами... Незаменимых нет! Играть за основу ДК и греть банку туркам это уже пусть сам выбирает когда будет конкретика, а пока пусть работает ведь работать есть над чем).
Ничего не найдено.