Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 223
Дід Панас, Ви думаєте що Суркіс заплатив свої (або ФФУ) гроші? Навіть не придумаю на що їх вистачило б.
З державного бюджету точно не давали. Там не було фанатів.
А параша влупила мільйони державного газпрому. Чи може качкодзьоб цього не знає? Знає, бо хоч ідіот, та не дурний. Але ж треба татар-лянд вигороджувати якось!
Показать ответы
А.В., порешать можно не обязательно деньгами. Когда ты вице-президент УЕФА, то есть и другие рычаги влияния на выборщиков и он их хорошо задействовал, иначе б так с первого раза такой турнир в жизни б не получили. Вон бедные турки уже раз 10 заявку подавали и каждый раз в пролете)) Но понятно что у нас нет денег газпрома, поэтому и говорю что сравнивать глупо.
Santos, Беня "закрив" Дніпро через те, що його активи у 2016 році були прикриті майже по всьому світу. А в 2018 він уже програв перший свій суд у Лондоні. Зараз картинка ще складніша.
Показать ответы
А.В., "В октябре 2016 по решению КДК ФИФА с «Днепра» было снято 6 турнирных очков. Причиной стал долг клуба тренерскому штабу Хуанде Рамоса в размере 1 миллион 350 тысяч евро."
==================================================
Из-за этого лимона всё и началось. Потом были очередные снятия очков, вылет в "пердив" и перевод во вторую лигу. На том всё и закончилось. Зато Беня остался со своим лимончиком. Вообще, персонаж интересный. Я думаю, Украину ещё ждут "увлекательные" приключения из-за него и его придворного шута.
" Я не смотрел это интервью."
Але - "Там нет какого-то пропагандистского или политического окраса."
От у цьому й весь Артем Франков. Дволикий ватник!
От тільки питання, тупий чи прикидається?
Показать ответы
А.В., прикидається
Я також розчарований цим листом-зверненням.
Але, хто такий Андріюк, посередній журналіст що й розмовляти нормально не може без матюків, щоб ось у такій знущальній формі характеризувати людей, заслуги і досягнення яких визнані світом. Що Він зробив за своє життя, окрім недолугої і тупої недопередачі?
Показать ответы
А.В., я не є його фанатом, але по-перше - жодного разу не чув від нього матюків, так що тут ти трохи пролетів...
а по-друге - він є один з не багатьох українськи журналістів, у яких є кахонес
Google, не вірю я в його патріотичність. Окрім слів, ніяких дій на підтвердження. Я із своєї пенсії з 2014 року виділяв кусочок на армію і на лікування поранених. Зараз тільки на поранених. А він що?
Показать ответы
А.В., А чи кожна людина, яка давала гроші на армію, про це обов'язково повинна зізнатись? Нагадаю, що він з Донецька, мабуть в нього якісь родичі там залишились. І думаю, що їм би було несолодко, якби він публічно сказав, що допомагав армії. До того ж, якби ви подивилися інтерв'ю, то побачили б, що в нього є татуювання з тризубом. Було б дивно, якби він його просто так зробив, а не через свою патріотичну позицію.
Саша Денисов, так ти ж точно така погань як і Соловйов.
Сморід від обох однаковісінький!
Показать ответы
А.В., На футбольной площадке, разве что. В политической - Денисов патриотично настроен.
Воно незабаром втече туди, де приховав крадене.
Беня підказав уже куди краще, щоб і тепло й без надоїдливих.
Показать ответы
А.В., Причем Беня,если Павелко человек Порошенко?
Ігорьок, передивися свої ж попередні передачі і побачиш, що ти перший(після пенісофа і Ко) ллєш лайно на Динамо.
Склалося враження що Беня особисто тобі дав завдання чмирити Суркісів.
Показать ответы
А.В., советую в ютюбе найти вью Беланова с Гордоном и внимательно послушать его! Мало того что селекционеры вместе с суркисом набрали дерьма высокоплачеваемого в клуб, которое не может играть, так еще и местные не знают где они и за что играют! Все по делом...
Фан, легше всього бути вічно невдоволеним. За роки самостійності було два правильних вибори - у 2005 та в 2014. Але кого ми понавибирали в Парламент цим президентам? І не забуваймо, що совок у наших головах ще довго буде тормозити наш поступ. Це реальність!
Показать ответы
А.В., Не ну с порохоботом не поспоришь
Rodion, усе купляється. Треба хотіти добра своїм людям, а не тупо експлуатувати вкрадене або віджате.
Показать ответы
А.В., Создавать себе конкурентов? Если надо какое-то производство открыть ,то откроют и без Ахмета.
Ничего не найдено.