Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 223
Жоау Конселу "організував" другий і третій голи. І це уже не вперше. Але Зінченко на лавці. Гвардіоли не шкода. Заслужив. А от хлопців жаль. По грі були сильніші проти "автобуса".
Показать ответы
А.В., Автобуси не забивают три гола!!! Лион тактически переиграл Гвардиолу и МС. И сенсации в этом я не вижу
Де Барселона? Де???
Наочний доказ того, що гра команди залежить від тренера.
Гра каталонців абсолютно розбалансована. Команда грає в "меншості", оскільки Суарес і Мессі на оборону чхають. Захист майже відсутній. В центрі величезні проблеми, адже практично ніхто, окрім Мессі, віддати гострий пас не може. Про обігрування один в один уже тут писали.
Показать ответы
А.В., наочний доказ того, як команду, що покладається на принципи, які сповідує Луческу, можна бити принципами, яке сповідувало Динамо.
Ну от, і ніхто не кричить, що потрібно продавати, бо є запити із грандів.
А динамівців "продають" наліво й направо.
Показать ответы
А.В., нет там пока запросов от грандов. Есть евросереяднков. У кротов есть опыт продаж в Европу по 40 лямов евро. И главное игрок - прогрессирует.
А хто гратиме в Динамо на його позиції? Не думаю що Луческу відпустить. Взимку чи наступного року - цілком можливо.
Показать ответы
А.В., отпустит, чтобы показать Суркису как надо не передерживать игроков, а сразу делать им замену
Чи це тільки мені здалося, що вони ніколи так цікавенько не грали у тренувальних матчах. Ніби інші хлопці, за винятком кількох.
Показать ответы
А.В., не выдавайте желаемое за действительное.
Двусторонки всегда так проходят, тут еще не такой накал был, при Хациоле, когда они играли на что-то (на отжимание или уборку ворот/мячей) рубка была покруче, проигрывать не кто не хотел.
Шепелєв нарешті забив. Не везло хлопцю, хоч і старався після карантину.
Показать ответы
А.В., Русин тоже)
dgonnny, це травми під кінець сезону при Михайличенку.
Показать ответы
А.В., я знаю, адо этого разве Попов, а особенно Бурда не часто травмируются?
Не всі дії ультрас підтримую. У деяких випадках хотілося б більше загальноприйнятої культури (фаєри на трибунах, петарди, матюки). Але складається враження, що Суркіси з Медведчуком, як і раніше Ахметов, оголосили війну своїм фанам. І зовсім не через їх висловлювання, а за їх патріотичну позицію. А всяка гидота, яка нічого не зробила для країни, підгавкує у ЗМІ цим бандюкам-олігархам.
Показать ответы
А.В., что-то я закипел. Объясните мне, как у Вас получается объединить в одном котле Суркиуса, Медведчука и Ахметова (почему не Коломойского); патриотическую позицию ультрас и Луческу ?
Ахметов уже 24 роки у футболі як власник, а ще був як керівник охорони Ахатя Брагіна. 20 років, як наперсточник системно підминає з успіхом усе футбольне господарство України під себе.
Показать ответы
А.В., Алик Грек его пхана звали. Ахметов был у него бухгалтером, на него спецслужбы и положили глаз, сделав правой рукой Алика, а потом и убрав последнего.
А.В., Брагина он взорвал на стадионе в Донецке, чтобы отжать Шахтер, а сам был из банды Алика Грека.
А.В., не только футбольное..
80% гравців Шахтаря!!! І хто скаже що це не Шахтар-2?
Колись у Говерлі і то було менше динамівців.
Але ж то один рік і власники у команд були різні.
Показать ответы
А.В., блин, да читайте же текст!) 80% игроков заканчиваются контракты и у всех, кто пришёл из Шахтёра - арендное соглашение...
То есть фактически человек 12-15 могут уйти.
Ничего не найдено.