Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 145
Ганьба!
Показать ответы
Тарас, ганьба таким болельщикакм!
Знову про везіння... Самому не набридло?
Показать ответы
просто Игореша,как знатный картежник считает что самое главное в игре,везение)
На мою думку, якщо збірній вдасться таки цього разу вийти на Євро 2016, то з цим тренерським штабом їй нічого не світить на цих змаганнях. Збірній потрібний молодий амбіційний тренер, який живе футболом 21 століття, а не совковим, який демонструє наша збірна. Багатьом зіркам варто подякувати і більше довіряти молодим. Так, як це зробили французи, коли пішли ва-банк, після поразки в Києві, і просто познущалися в Парижі з наших професіоналів, довіривши гру не так зіркам, як бійцям, які мають віру і амбіції. Та, враховуючи те, що корупція у нас в країні у всіх сферах, і до того ж війна, то з іноземних фахівців навряд чи хтось погодиться очолити збірну, якщо навіть допустити варіант, що на це знайдуться кошти, що мало ймовірно. З наших бачу лише Маркевича, але його вже раз "пішли" зі збірної, та і Коломойський його не відпустить, зв'язавши контрактом з "Дніпром". Наразі іншої перспективи я не бачу. ІМХО
Показать ответы
"Збірній потрібний молодий амбіційний тренер"
Это Маревич - "молодий амбіційний"?)
Відверто. Не люблю Суркіса, Ахметова та інших, які фактично знищили український футбол. Але... В цьому питанні, 100% підтримую його. Це-провокація ззовні.
Показать ответы
Тарас, та якби не вони, то український чемп був би зараз на рівні чешського, словенського, польського і тд
Артему,як завжди потрібно 5-10 сто відсоткових моментів, тоді він один та заб'є!
Показать ответы
Тарас, надеюсь что вам минусуют те, кто считает, что вы не правы и все-таки Артему нужно от 10 до 20 100% моментов)
Класний тренер!!!
Показать ответы
Тарас, С таким подбором игроков любой будет классным!:)
Власне, вміють грати в футбол! Це не про нашу збірну. Відсутність віри і якась приреченість в її діях прослідковуються вже не одну гру. Як мені це щось нагадує: "будем разбираться..."
Показать ответы
Тарас, ты какой матч смотрел? Все у них было в этой игре, кроме реализации
З таким флегматичним тренерським штабом можна сміливо казати, наша мета-2018... і так далі. Ще після ганебної поразки в Парижі варто було подякувати Фоменку і рухатися далі без нього. Не знаю хто нам попадеться в стикових зустрічах, але з такою грою, браком в передачах і в заключній стадії, нам не варто ганьбити державу на ЧЄ.
Показать ответы
Тарас, А я тебя скажу кто попадёт - Хорватия или Турция
Цікаво,що циган тепер вигадає... Рахунок міг і мав бути ще більш непристойним. Воістину: хто вивищується,-буде пониженим.
Показать ответы
"Молодёж" одна играла ;-)
Тарас, как всегда - "Динамо" виновато!..
Вже збірна продемонструвала як вона може "битися" за результат, коли задовго до закінчення матчу стає очевидним,що в кращому випадку зіграють на нуль, бо не видно за рахунок чого можна змінити малюнок гри. Рівень чемпіонату настільки низький,що судити про готовність наших команд до рівня ЛЧ і ЛЄ дуже важко. Зрештою "Шахтар" продемонстрував,що вихід в груповий етап ЛЧ швидше випадковість, ніж закономірність. Ярмоленко за збірну зайвий раз довів,що на вищому рівні його гра не вражає. Всі будемо вболівати за наші клуби, але якщо в нашому чемпіонаті і надалі будуть такі ігри, де відсутня боротьба і результат прогнозований ще до початку матчів, то розраховувати на успішний виступ українських команд на міжнародній арені буде дуже важко. ІМХО
Показать ответы
Тарас, Селтик с Рейнджерс как-то же в свое время нормально играли в еврокубках при таком же никаком чемпионате.
Ничего не найдено.