Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 145
vitalgoal, раджу Вам подивитись на цю ганьбу, навіть не в плані загального рахунку, а бодай з площини перспективи. Краще б дубль грав, не залишилось б такого осадку на тривалий час.
Показать ответы
Тарас, на ганьбу можно и не смотреть - достаточно посмотреть на того пижона с ручонками в карманах, который вышел на поле во время конфликта - и всё становится понятным.
Улучшенный контракт, ёпрст...
Кроти також ставали "чемпіонами" завдяки "однокласникам" на протязі багатьох років і домінуванню ригів на політичній арені!
Показать ответы
Тарас, во-во
Мені чомусь здається, що саме циган в цю неділю виставить проти Динамо дубль, а не основу!
Показать ответы
Тарас, ага а потом когда шахта влетит Киеву, будет ныть, что весь мир вокруг виноват
Якщо в черговий раз повезе з кротами, то, мабуть шанси є на "чемпіонство"...
Показать ответы
Тарас, Нам головне - ще до кротів очки не втратити! А там може якось автобусом, автобусом...
Якби так всі команди грали проти "Шахтаря", то і чемпіонат був цікавішим. Забрати 6 пунктів в головного конкурента "Динамо"-дорогого коштує. Якщо "Динамо" стане чемпіоном,гра якого викликає певні побоювання, то має завдячувати цьому, безумовно "Дніпру". Нині дійсно свято, якого давно не було. Велика подяка метру Мирону Маркевичу і всім дніпрянам за це свято і блискучу гру!
Показать ответы
Тарас, Давно я такого не видел против Шахтера, 5 игроков бегут в контру, возят 1 в 1 от Руиса до Лучкевича с Матеусом, даже Политыло обыгрывал.
Слава Богу,що є можливість дивитись інші чемпіонати, де люди грають у футбол, а не "здобувають" пункти. Майже не сумніваюсь, що столичний "клуб" ці пункти повезе зі Львова. Але це не футбол. З такою грою і таким суддівством,- в Англії все повернеться бумерангом і Динамо до кінця матчу може закінчувати і не в повному складі.
Показать ответы
Тарас, повністю згоден. Хоч і вболіваю за ДК більше 10 років, але вже неможливо дивитись на цей типу "футбол".
Юрий, Я про Суркісів вже 2 роки нічого не пишу. Вболівальники зі стажем вже давно зрозуміли, що вони-головна проблема клубу.
Показать ответы
Суркіси, між іншим, власники клубу і вкладають в нього міліони зелених... Але, на жаль, є одна велика вада - невміння вибрати толкового головного тренера. І не обов'язково треба шукати серед відомих і дорогих. Можна розглядіти талант і серед молодих тренерів. Так само, як шукають і молодих перспективних гравців. От цього вміння у Суркіса немає, от в чому біда. (((
Динамо потрібний нормальний тренер, всіх легіонерів розпродати і робити ставку на українську молодь, яку треба виховувати. Перспектив з Ребровим на майбутнє я не бачу. Рахунок мав бути більш ганебним.
Показать ответы
Тарас, как не крути в нынешней ситуации Ребров самый оптимальный вариант для Динамо, сейчас не то время что бы думать о супер тренере и высококачественных легионерах
Тарас, Динамо для начала нужен нормальный президент клуба и нормальный менеджер. Суркисы не в состоянии достигать результата. Вероятно, они не евреи, а только маскируются.) И да, конечно нужен нормальный тренер. По поводу кроинизации, то с этим не согласен. Нам нужны хорошие скауты, которые умели бы находить перспективных игроков за хорошие деньги. В этом плане Динамо есть чему поучиться и у Шахты, и у Металлиста времен Ярославского. Шахта покупает игрока за 5 -7млн, а через несколько лет эти ребята уже стоят 40-50млн. Потому что игроки покупаются быстрые, техничные и неглупые и Луческу, при всех его человеческих странностях и неадекватностях, - действительно очень квалифицированный тренер, умеющий выжать из игрока максимум и заставить того играть в командный футбол.
Інтерв'ю цього "професіонала" лише в черговий раз підтверджує те,що Суркіс-лох і лузер!
Показать ответы
Тарас, лохи и лузеры не владеют футбольными клубами. Выкупи у него клуб и наведи порядок.
Тарас, це не ти часом Козак? Такий же д...об!
Весь тренерський штаб- в відставку! З такою грою в обороні... Схоже, Фоменко вміє лише матюкатися. Дуже сумніваюся,навіть при позитивному результаті нині,що ми при такій організації гри, поїдемо до Франції. Хіба,-повезе!
Показать ответы
Тарас, всех в отставку и Катанеца тоже!
Фоменко не виноват, что Хачериди и Ракицкий раз играют на пятерку, а другой раз - отдают мяч сопернику возле штрафной. Плюс все говорили, что Фоменко - трус и не рискует в пользу атаки. Ну вот, состав атакующий, в результате в опорной зоне дыры.
Ничего не найдено.