Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 149
Кротів вже можна вітати з "чемпіонством". Кадри вирішують все. Сама слаба ланка в "Динамо"-це горе президент Суркіс! Я це вважав 15 років тому і тепер лише переконуюсь в тому, що тоді мав рацію. Ця людина, якби не "любила" клуб,-випадкова людина, яка гробить "Динамо". А те, що ця "команда" попросила, абсолютно не дивує, бо більшість не відповідають рівню не те що "Динамо", навіть 2 лізі совкового чемпіонату і прекрасно розуміють, що при іншому тренері багатьом буде вказано на вихід! Неприємно писати подібні коментарі, але така реальність.
Показать ответы
с таким как ты поздравил можно)
У них последнее время все такие.
За молодежь в Динамо тебе сказать спасибо нужно? Молодежь, которая любимых тобой кротов с поля не отпускает, и учит как в футбол играть нужно.
И слабое звено, это такие "болельщики" как ты.
Ты и твои подружки выдаете желаемое за действительное, это твоя реальность, это твоя жизнь и твоих подруг, полная д*рьма, которым вы других испачкать пытаетесь.
Якби в роті росли гриби, не було б потреби до лісу ходити! Таке враження, що більшість гравців клубу аматори, які навіть уяви не мають що таке професійний рівень і відношення до обраної професії.
Показать ответы
Тарас, повністю згоден. Команди нема, я в неділю дивився ще 2 футболи, матч Динамо був третім, це просто жах!!!
Авантюра не пройшла. Не повезло. З такою побудовою гри про чемпіонство можна лише мріяти. Нехай Суркіс молодший порахує, скільки "Динамо" програло кротам трофеїв за роки його правління.
Показать ответы
Тарас, а ты посчитай сколько бабла было вложено в тех кротов, в инфраструктуру и админресурсы, а потом трофеи советуй считать!
Чи є у "Динамо" шанс пройти "Аякс"? Об'єктивно-ні! Це показав другий тайм. Таке враження, що у Хацкевича єдина тактика на всі ігри. Академізм, прагматизм і жодного креативу. На випадок, повезе чи ні. "Аякс" грав 2 тайм по рахунку, також академічно і з величезним запасом сил. В Києві, а я впевнений, що за тиждень нічого не зміниться, в кращому випадку буде 0:0.
Показать ответы
Тарас, это не тактика, это бей-беги и игра за авось и везение...
Хай краще згадає як грають його одноклубники кроти: Срна, Ракицький, Степаненко, Фред, Тайсон. Більше нікого не забув?
Показать ответы
Тарас, та й сам як колись грав, коса та ще була
А ось тут, Вітя проявив свою повну неадекватність.
Показать ответы
Тарас, не надо, у вити неадекватность всегда полная, до краев ! )))
Таке враження, що всі вже у відпустці. Швидкості відсутні, величезний відсоток технічного браку. А кроти, які поки грають по рахунку, в 2 таймі завжди додають.
Показать ответы
Тарас, так всі ж кричали,що настрій на гру буде запрєдєльний,а виходить,що він провальний,програли все що можна.Не буде з них толку.Крапка.
"Кто выиграл честно...." Розкажи про нинішній пеналь. Дуже хочу щоб "Маріуполь" потрапив в ЛЄ і побачити чи дозволять їм проводити матчі на своєму полі. А про "цирк", то і так очевидно, що це "Сахтьор".
Показать ответы
Тарас, он уже расказал все, что надо... Остальное аналы продолжат, ну, а вата все прихавает за чистую монету... Суркис же все купил...
Тарас, Мариуполь попадает в еврокубки. Если их допустят к еврокубкам (два нюанса: договорняк и ребрейдинг, новые клубы, несколько первых лет не имеют права играть в ЕК), то играть они будут точно не в Мариуполе. Внутренний регламент это одно, тут ФФУ и ПЛ решают где и как играть, а регламент УЕФА и ФИФА это другая кухня.
Днепр тоже не играл еврокубки в Днепре, когда до финала ЛЕ дошли.
Саме страшне, що "Динамо" весь 2 тайм, як і в грі з італійцями, виглядало приреченим. Впевнений, що з Мбокані, Кадаром,Бойко,Морозюком, Хачеріді, Гармашем "Динамо" перспектив в подальшому немає. Як і з тим тренерським штабом. А вся біда в Суркісі, який в цьому столітті, як став президентом з подачі брата, веде клуб до банкутства. Цей фінал, чи не найгірший!
Показать ответы
Тарас, открою тебе маленький секрет - футбол в Украине сосет бешеные бабки и стать банкротом может любой...
Коли Тайсон грав за "Металіст", я був в захопленні від цього гравця. Варто було йому змінити клуб, людину ніби змінили. Якщо зірок світового рівня Марсело з "Реалу", або того ж Роналду дискваліфіковують на 5 матчів, то яке покарання має отримати Тайсон за свою відверту грубість і хамство на полі?
Показать ответы
Тарас, ниякого... вы в какой стране живете? или не в курсе кто правит ФФУ/УПл и прочими?
Тарас, к сожалению это наши реалии(
Ничего не найдено.