Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
До речі, можливо мені хтось пояснить, що відбувається в останні місяці з трансляціями контрольних, товаристських матчів Динамо, матчів молодіжки тощо в Youtube? Спершу 10-12 хв. показ іде нормально, потім зображення розпливається, стає нечітким, потім взагалі переривається. Доводиться заходити в Youtube заново. І так за матч 7-9 і більше разів. Раніше такого не було. Що за чортівня? Буду вдячний за пояснення.
Показать ответы
Africanda-S, так це ж не до нас питання)
Разом з Дуелунном - 28 гравців. У заявці на сезон має бути 25 гравців. Отже, все одно когось ще відсіють (Нещерет+?). Ще 15 хв. Матара у списку не було, зараз з'явився. У мне таке відчуття, що Динамо він пригодиться. Африканські форварди, крім Аді, у нас добре грали.
Показать ответы
Africanda-S, это по заявке "А" 25 футболистов должно быть. А заявка "Б" не ограничена, поэтому те же Нещерет, Цитаишвили, Русин, Миколенко, Кучерук, Попов, Алибеков и Шапаренко по ней спокойно могут пойти.
Чи не занадто Смоловий категоричний у своїх висновках? Якщо не помиляюсь, він же позавчора писав, що матч з Поліссям - це так, "баловство", а зараз вже зовсім інша в нього оцінка. Той же Кравченко, крім гола, мав ще один момент + дуже гостру передачу з фланга. А гол від Немтінова - на совісті Шабанова і Бущана. Гол, що виглядає зовсім випадковим, по височенній повільній дузі, за "комір" височенному Бущану. Полісся мало 2 моменти - забило 2 голи. Динамо ж у першому таймі запросто могло 5 голів забити. Матар постійно створював загрози, але, на думку Смолового, не підходить, як і Сідклей та Кравченко. Той же Русин взагалі нічим себе не виявив, хоча, правда, грав на незвичній для себе позиції.
Висновок: чи не забагато Смоловий на себе бере? Уже він розпоряджається кадрами в Динамо? Хацкевич і ТШ при ньому референтами служать?
Показать ответы
Africanda-S, но в списке летящих в Австрию Матара и Сидклея уже нет...
OT45, Так може це і є вчорашнє фото? Мене більше цікавить, чи тренується в Динамо Дуелунн? ВІн із збірної звільнився буквально 3-4 дні тому. Часу на відпочинок йому не дадуть (не дали?)?
Показать ответы
Africanda-S, Дуэлунд сейчас в Орхусе . https://www.facebook.com/305679376162320/videos/2617153148538261/
А чи не запізнився Карлос на один день? Бо учора на загальнокомандному тренуванні його не було. Можуть штрафанути.
Показать ответы
Africanda-S, он 40 часов добирался в Киев и держал всех в курсе, так что все нормально у него...
Africanda-S, фото из инсты Де Пены сделано вчера на тренировке
Africanda-S, фото из инсты Де Пены сделано вчера на тренировке
Aspid, товарняк не підходить. Потрібна заграність в офіційному матчі, тобто з Литвою.
Показать ответы
Africanda-S, он ждет ВЫЗОВА и какого-то отношения. Скорее всего он не один такой из U-20. Пусть парни покажут свой чемпионский уровень и , возможно, кого-то из них можно будет заиграть с Литвой в домашней игре в октябре. Такой вызов и дань их заслугам (ну ведь чемпионы мира же), и проверка на взрослом уровне. На это будет интересно посмотреть.
ihori, я мав насамперед ситуацію 90-х років. Цимбалар, Никифоров, Саленко, Тернавський, Щербаков, Онопко, Канчельскіс, Юран, Цвейба, Семак і т. д. Всіх навіть важко згадати.
Показать ответы
Africanda-S, хіба невиклик в збірну став на заваді цим "українцям" грати за нашу збірну? Вони прямо мріяли зіграти за Україну? Нагадаю, що Нікіфоров, Цимбалар, Салєнко грали за Україну, але потім показали майстер-клас для наступних щурів.
А Цитаішвілі має вибрати те, що вважає за потрібне. Він має грузинське коріння, він має наш паспорт. Мені, наприклад, буде шкода, якщо він не вибере Україну, але то буде зрозумілий крок.
До початку вересня все залишиться у підвішеному стані. Якщо тільки Шевченко не заявить буквально найближчими днями, що бачить Цитаїшвілі у збірній України. Інакше вибачити йому такий ляп не зможу. Скільки гравців вже втратила Україна через відсутність мізків у наших футбольних керманичів! Єдине розумне і швидке рішення за останні роки - Зінченко.
Показать ответы
Africanda-S, Кого з тих, хто не отримав виклику у збірну України ми втратили? І хто заграв за іншу збірну? Особисто я нікого не пригадую
Щось забагато в Динамо легіонерів, які швидко травмуються і дуже довго відновлюються: Пантич, Соль, Дуелунн, Піваріч, можливо когось забув. Тут, мабуть, є питання і до ТШ.
Показать ответы
Africanda-S, ты намекаешь,на то что хац в раздевалке им показывает свои 50 оттенков?
Игорь_pashik 73, у болгарській мові лудо - шалений, тобто буквально скажений горець, а людо - народний. Вибирайте, що вам більше подобається ))).
Показать ответы
Africanda-S, шалено-народний))
Africanda-S, В болгарском языке есть слово "луд" - "сумасшедший", но к название команды оно отношения не имеет, так как "Клуб назван в честь исторической области Болгарии Лудогорие" (с)
Ничего не найдено.