Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
На фото на задньому плані ще Вова Яксманицький, Льоша Гай, Діденко... У білій тенісці - схожий на Шуховцева. Одним словом, тепла компанія.
Показать ответы
во втором ряды дремает чечер, а левее от него похож на шелаева. Знакомые все лица)
Пора би всім зрозуміти, що інформація, повязана з переходами/орендами у ппривязці до турецьких клубів, на 90-95% є фейковою. Турки без напускання туману жит не можуть, такий у них менталітет. Згадайте хоча б двомісячну мильну оперу про Зайца.
Показать ответы
Africanda-S, это да, но Шахов младший (а он сотрудник Динамо) подтверждал, что Сидорчук собирается уходить, в какой клуб, не уточнял.
Такої сильної молодіжки у нас ще, мабуть, не було. ВІСІМ чемпіонів світу+гравець національної збірної (Шапаренко). Велике на цих хлопців сподівання.
Показать ответы
Africanda-S, Жаль этот цикл не является отбором для ОИ. Так бы точно могли пробиться на Олимпийский Турнир.
Кепа, на російських сайтах пишуть, що вся ця зброя належить італійським фашистам, які воюють на Донбасі на боці України. Ось так ось. Інформаційна війна у всій її красі.
Показать ответы
Africanda-S, на самом деле всё наоборот, италонацики были в рядах лындыныров. Вчера по телеку показали и камера зацепила символику сепараторов. Как-то рашоватосайты этот момент упустили из виду?) Ну да, чему я удивляюсь?
Вітаю Віктора! Молодий, та ранній! Розумна голова на полі дуже багато значить. У цьому сенсі можна провести паралель між Лобановським і Циганковим. І не тільки тому,що обидва руді. У відповільному ставленні до знань також.
Показать ответы
Africanda-S, Пятов також фізрук)
Africanda-S, чет я подозреваю он в том Переяслав-Хмельницком никогда и не был. Это ж украинское образование, у нас имея бабло он мог даже стать академиком химических наук)) Главное, что футболист хороший, а хочет иметь бумажку - да пусть имеет, если ему она гордость придает.
Нико, У Карлоса і Анхеля різні амплуа. Хацкевич плачеться, що потрібен нападник, то нехай умовить Анхеля засвітися у Лічі чемпіонів. Але тоді жаль Русина.
Показать ответы
Africanda-S, Русина действительно жаль, потенциал у парня хороший. Ему б тренера хорошего найти.
Караваджо, де-де ця трійка буде грати? За U-19? Хто їх туди допустить?
Показать ответы
Africanda-S, ти не правильно зрозумів,я мав на увазі,що у них немає перспективи,мабуть я не правильно виразився.
З такою статистикою на ЗАБИВНОГО форварда Сухоручко не тягне.
Показать ответы
Africanda-S, он в прошлом сезоне провел 42 матчей и забил 23 гола,чем он тебе на забивного не тянет?
Ця історія із Зайцем вже починає дратувати. По-перше, чи так вже він нам потрібен? По-друге, ціна за нього неадекватна. По-третє, мовчить менеджмент Динамо. Або виступіть із заявою, що Зайц не входить у наші плани, або підтвердіть, що переговори ведуться. Та за ці гроші і навіть набагато дешевше краще люксембурзького нападника із "Зубила і Вати" купити!
Показать ответы
Africanda-S, А коли це менеджмент клубу вам щось до здійснення трансферу казав? :) А з приводу грошей: коли свій клуб будете мати, тоді і поради давайте!
Africanda-S, если суркис молчит, значит точно переговоры идут, это уже давно известно)
Цікаві справи творяться у Румунії. Тут виникає стільки колізій, що суперечка, у т. ч. судова, може тривати десятиліттями. А тепер уявіть, що у нас хтось скаже, що київське Динамо вже давно не має відношення до силового відомства, отже, не має права називатись Динамо, створить свою команду Динамо, буквально дворового рівня і до неї рішенням суду відійдуть всі титули і трофеї Динамо десь так до 1995 р.
Показать ответы
Africanda-S, зараз українські "суди" приймають багато ідіотських заангажованих рішень, тому Ваша версія цілком можлива.
Якщо комусь це буде потрібно (кротам наприклад) то буде будь який вирок, навіть найабсурдніший.
Наші суди - це "любой каприз за вашим деньги"
Ничего не найдено.