Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Франкову потрібно слідкувати за своєю лексикою. Який патологоанатом!? Де тут трупи? Краще б застосував термін "препаратор", якщо хоче підкреслити ретельність аналізу цих двох ситуацій.
Показать ответы
Africanda-S, всегда хочет казаться умным, употребляя фразы, которые редко у кого присутствуют в лексиконе. Но так получается, что слушать и читать его невозможно
Як би там не було з розкладами, але у збірної України є стимул не зливати останній матч сербам. Тут і політичні міркування, і потреба поставити сербів на місце з їх антиукраїнською риторикою.
Показать ответы
Africanda-S, шева і антиукраїнська риторика, то є синоніми, тому політичні міркування, то буде останнім, що його хвилюватиме...
Kostik, Михайличенко з 5 метрів у київському матчі з Фіорентиною на останніх хвилинах не влучив при рахунку 0:0. І Динамо не пройшло у весняну стадію.
Показать ответы
Africanda-S, Сорри, Фиорентина. Перепутал. Про этот матч и говорю. Я за теми воротами сидел
Судячи з фото, негусто зараз гравців у Кулиби: Кадірі, Піварич, Андрієвський, Де Пена, Гармаш. Ще двох по ногам не розпізав.
Показать ответы
Africanda-S, Дуелунд також тренувався
Dreamer, сезон копання картоплі вже давно закінчився.
Показать ответы
Africanda-S, "Ну как там,на пресс конференции?"Не когда не поздно...)))
SheriFF_2, є ще варіант з переведенням у центр захисту Миколенка, а на фланзі тоді конкуруватимуть Сідклей і Піварич.
Показать ответы
Africanda-S, Пиварич тоже никак не может от травм избавиться, в игре за молодежку с Ворсклой тоже получил повреждение и сегодня с Мариком не играет, так что Миколенко с фланга никто дергать не будет, а если что, то Шабанов имеет практику игры слева и тогда нужно давать шанс Самбрано, чтобы обтерся и был готов играть на более высоком уровне.
pashik73, добре зіграли. Самбрано помітно виділявся, підключався до атак, на ньому кілька разів фолили. Попов був непомітним, але те, що біля воріт Динамо моментів майже не було, це йому в плюс. Єдиний мінус - за те, що привіз пенальті. Попову ще потрібно відновлюти свої кондиції, а Самбрано цілком може грати за основу.
Показать ответы
Africanda-S, дякую
Хоч і кріт, але в плані турботи про дітей та їх перспектив - респект. Дивне тут інше: діти у дошкільному віці мови вивчають дуже легко і непомітно для себе. Відвези дітей в село на все літо, до вересня будуть все по-українськи розуміти.
Показать ответы
Africanda-S, расслабьтесь, воно пиздить ) і воно не кріт, воно сепар
Africanda-S, у Запорізькій області і в селах мова більш російська.
Як не крути, а Де Пена зараз кращий і найкорисніший гравець в Динамо. За показниками голи+асисти він помітно випереджає усіх, навіть Циганкова, у якого у минулому сезоні це були рекордні показники.
Показать ответы
Africanda-S, Де Пена это феномен нашей селекции,пальцем в небо и так удачно,если мы со временем его за 10-15 млн продадим,буду стоя аплодировать
Africanda-S, да спорно все это...как сравнивать его ассисты и голы команде второй лиги, и его обрезку с Брюгге?
то что взяли бесплатно -да, играет на уровне основы нынешнего состава -да, а так...по-мне, он слабее Вербича по всем компонентам игры, что тот деградирует в нынешнем Динамо, это только добавляет Де Пена вистов...
Так молодняк (власні вихованці) іде по "Списку Б", хіба не так? І в минулі роки так було.
Показать ответы
Africanda-S, Все вірно. Т-технологія, у новини заголовок розрахований на максимальне залучення аудиторії
Ничего не найдено.