Всього коментарів 1135
А ще кажуть, що сучасні молоді футболісти зовсім інші: режимять і повністю зосереджені на футболі, кар'єрі, не тринькають час і гроші на гулянки. Виходить, що це не зовсім так.
Показати
Africanda-S, А коли тоді ЖИТИ молодим пацанам? Треба від життя брати ВСЕ, бо життя воно одне
Чесно кажучи, ніяких грубощів у відповіді Петракова не помітив. Трохи різко - так. Очевидно на емоціях, що втратив перемогу на останніх хвилинах. За все відповідає він як головний тренер, а не журналісти.
Показати
Africanda-S, він відповідає агресивно .
Всі ці історії про "Я головний тренер..." не був би він ним, то і не питали би нічого у нього .
Точно так само журналіст робить свою роботу . Просте питання - даєш просту відповідь. Для цього і є пресс-конференції.
Ярмоленка потрібно міняти вже в перерві, діє невпопад.
Показати
Africanda-S, так кого міняти требя було ще в перерві?
Боюся, що Динамо ще пожалкує, що відпустило Леднєва. І дивно: була ж інформація, що він з Динамо поїхав на матч з греками.
Показати
Africanda-S, навіть на фото з тренування є. Мабудь прям закордонному Дніпро-1 його і підписували))
Коли таке було, щоб після першого тайму рахунок кутових 9:0 не на нашу користь? А граємо же не з грандами, а фактично дебютантами. Ще раз: нам потрібен якісний центральний захисник!
Показати
Africanda-S, ну, як раз сьогодні напривозив Тимчик та центр полузащ
Тут такого намішано! Які 0:0 проти Колосу в першому турі, коли насправді грали з Минаєм? Який Краснопір?
Показати
Africanda-S, то він про інших киян з Оболоні. Краснопір - нападник Оболоні.
Хто цей К. Коваленко, автор голу за Динамо? Уперше зустрічаю це прізвище серед динамівських гравців. Можливо тут якась помилка, описка? Сподіваюся, що хтось цей момент роз'яснить.
Показати
А прочитати уважно."К. Коваленко (27), автогол"
Africanda-S,
Ні, Леднєв нам потрібний. На зборах грав добре, з командної гри не випадав. Це дублер Буяльського. Для успішного проходження сезону потрібна довга лава запасних. Все зміниться, коли почнуться матчі Ліги конференцій і потрібна буде ротація.
Показати
Africanda-S,все зміниться коли буде новий тренер.
Не згоден з Цигаником щодо оцінки гри Біловара. І після першого голу Біловар не раз помилявся! Згадайте, як у 2-му таймі з-за його спини був дуже небезпечний удар минайця головою. І який втик йому зробив Сирота. А рикошет, після якого Бущан дивом перевів м'яч ногою (!) через перекладину? А скільки Біловар зробив неточних виносів, фактично даруючи м'яч минайцям. І т. д. і т. п. Я розумію, що Біловару потрібен час, щоб обтертися, набути впевненості. Але оця точка зору Циганика необ'єктивна.
Показати
Africanda-S, який час потрібен Біловару? Йому вже 22 роки! Ніде не прижився. Помилки дитячи. На додаток : разів з чотири його гравець в нашому штрафному пробивав по воротах( все програв)
Хтось зрозумів, що тут написано? "Він". "вони", "ми"??? буду вдячний, якщо хтось перекладе все це нормальною мовою.