Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Комментарии по теме:
Добре, що повернувся Кадар (до речі, зіграв сьогодні добре, відмінно роздавав паси вперед), а то було б геть кисло.
Показать ответы
Africanda-S, да наудивление - не привез
Часто все залежить від збігу обставин. Спершу Цитаїшвілі час від часу грав за основу, а всі обурювалися, що Попова не підпускають. Зараз все навпаки, Попов твердий гравець основи, а Гіо завис. Уміння терпіти і чекати теж є важливим. Той же Михайличенко в основі заграв досить пізно.
Показать ответы
Africanda-S, Попов с первой игры, сыграл так, что ясно, Кадар - лишний в Динамо, потому что есть еще Шабанов и Бурда. А Цитаишвили за игру в онсове мало что показал. Его надо в аренду, при чем не в Зарю - он и для нее сыроват. А идеале в Днепр-1. Булецу - в Зарю, а Леднева и Русина вернуть в Динамо.
Цікава колізія вимальовується, якщо Павелко зі своєю бандою прислухається до цього Ігоря Гатауліна (теж казанського татарина, співпадіння? - не думаю. А чи не рудий співвітчизник його намовив на цього листа?). А до цього, мабуть, все йде. Тоді будь-хто в УПЛ, бразилець, африканець, маланець, чухонець - може демонстративно зафутболити мячем в уболівальників, показати їм фак, зняти труси і т. д., і нічого йому за це не буде, бо це, виявляється, трактуватиметься як невірне уявлення про расизм. Далеко ми з таким підходом зайдемо. А чи повернемося назад?
Показать ответы
Africanda-S, А Вы бы решились без всяких причин снять свои трусы на футбольном поле?
На моє переконання, талановитість Коваленка перебільшена. Це просто роздута проахметівськими ЗМІ фігура. Коли граєш поряд з купою дійсно небезталанних бразильців, то відблиск їх майстерності і на Коваленка трохи падає. А коли він грає без бразильців, наприклад, у збірній, то його й не видно. Нічим не кращий, скажімо, від Шапаренка, Буяльського, Шепелєва, Гармаша. Але чомусь Вітю уперто й безпідставно тягнуть у збірну, якийсь неприкритий протекціонізм виходить, як це було з Тимощуком у кінці його кар'єри (і нічого, що догравав у чемпіонаті Казахстану, зате кращого бомбардира Есеолу звідти ж упритул не помічають). Недарма гострослови називають Коваленка позашлюбним сином Шевченка. Тут явно не спортивний, а фінансовий аспект задіяно.
Показать ответы
Ой, давайте оставим "кто должен играть" в сборной Шевченко и его штабу. По моему Шевченко и его сборная с Коваленко всем всё доказала. Даже более, в самый ответственный момент матча с Португалией, кого Шевченко выпустил на замену или Вы думаете это он сделал по звонку Павелко:)??? Шапаренко, Буяльський, Шепелєв и Гармаш даже не являются "железными" игроками основного состава 2й команды страны.
Africanda-S, але Коваленко у збірній в цьому відборі виходив мало. І це дало результати)
Помилка. У Попова 4 матчі в чемпіонаті України (один - у минулому чемпіонаті).
Показать ответы
Africanda-S, з Маріуполем?
Практика - 16 років, нормально. Але чим хороший цей спеціаліст, що аж з Аргентини його виписали? І в чому полягають функції координатора молодіжок, ще й без знання нашої мови? Є багато й інших питань. І тут вже повинна попрацювати прес-служба клубу.
Показать ответы
Africanda-S, а при чому тут мова ?
КДК запросто може дати Шепелєву 2 матчі дискваліфікації, щоб він не зіграв 10 листопада з Шахтарем. Але ж за аналогічне порушення вигнали і Степаненка. І ось тут цікаво: якщо Шепелєву дадуть 2 матчі, а Степаненку дадуть лише на наступний розиграш Кубка України, тобто через рік, то вийде дуже несправедливо. Тим більше, що Шепелєв одразу пішов з поля без зайвих слів, а Степаненко багато і довго говорив судді компліменти, його всі гуртом відтягували з поля.
Показать ответы
Africanda-S, у Шепелева была прямая красная, а у Степаненко вторая желтая. Так что дело Степаненко никто в КДК разбирать не будет, у него просто одноматчевая дисквалификация именно на Кубок Украины будет.
Одразу запитання: чому лише 6 гравців у запасі? Де Андрієвський, Дуелунн, Кравченко, Піваріч, Сідклей? Всі вони начебто здорові і могли б потрапити у запас навіть без шансу вийти на заміну. Що це означає?
Показать ответы
Africanda-S, то что они все не нужны клубу и скоро уйдут, кроме Дуелунда, он вчера отыграл и не готов после травмы два дня подряд играть. На замену выйдут Вербич, Беседин и Цита, и так остальные для количества сидят или на случай травмы.
Africanda-S, а вообще на сайте УПЛ все 7 в запасе https://upl.ua/ua/report/view/4752 6 + Шепелев, чего Динамомания решила не доверять оф. ресурсу я не знаю.
Мені Щмаров запамятався шикарним переможним голом у ворота Віктора Чанова десь на 89-90 хв.: зі штрафного з кута штрафного майданчика у дальню дев'ятку. Чанов вистрибнув добре, але дістати м'яч не зміг. Цей гол зробив Спартак чемпіоном у 1989 р.
Показать ответы
Africanda-S, да меня очень расстроил этот гол, обидно было до слез.
Якщо навіть він опинився в Динамо у кінці серпня, то минуло вже 2 місяці. І чому про нього весь цей час мовчали і він не грав? Травма?
Показать ответы
Africanda-S, он играет регулярно за Динамо U-17 в первенстве ДЮФЛУ.
Ничего не найдено.