Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Цікавий має бути матч, не прохідний.
Показать ответы
Africanda-S, Динамо лучше такая игра, чем с условным Минаем.
Мал, так існує же правило: той, хто заробив пенальті, не повинен його пробивати. Бо високий ризик, что не заб'є. На моїй пам'яті отаких незабитих пенальті з такої причини в історії Динамо десь 15-20 набереться. І все одно наступаємо на ті ж граблі.
Показать ответы
Africanda-S,
Помню сколько Блохин зарабатывал пенальти и сколько сам же реализовы
вал
Я вже давно зрозумів, що в основі Динамо Вантух не гратиме. І зовсім не через ігрові якості. Просто в Динамо така дуже стара традиція, тому й пішли з команди Кульчицький, Боговик, Насташевський, Дамін та ін. Був лише один виняток, але то була креатура Сьоміна і для мене загадка, як він цього гравця протягнув у Динамо всупереч традиції.
Показать ответы
Africanda-S, Шо?
ДЛя динамівського новачка це неабиякий аванс. Значить, щось таки тренери в ньому бачуть. Але дивно, що він так і не зіграв жодного разу за молодіжку в офіційному матчі.
Показать ответы
Africanda-S, та ні, не дивно, його тільки-но підписали і заявляти будуть тільки вже на весняну частину чемпіонату.

Africanda-S, его в любом случае не могут заявить на официальные матчи до открытия трансферного окна, так как он стал свободным агентом уже после закрытия прошлого трансферного окна.


Правила ФИФА запрещают дозаявку футболистов, получивших статус свободного агента после закрытия трансферного окна.

The Cure, чому ви так упевнені, що Тайсона навесні не буде?
Показать ответы
Africanda-S, а от побачите ))) цього точно не буде ))
Евгений, звісно, що хочеться, бо це гарантованих 6 очок весною.
Показать ответы
Africanda-S, либо гарантированные 6 очков Мариуполю если ДК будет сильно отставать, а фарм заходят в ЛЕ просунуть
А.В., так, міг, але запоров два моменти десь на 80-й і 82-й хв. Понад те, в цих епізодах зіграв егоїстично, партнерів не помічав. За це має отримати "втик" від ТШ. Анненков по ходу йому своє "фе" висловив, у роздягалці ще мають добавити..
Показать ответы
Africanda-S, так, повинні «добавити» подяку йому за гол і всій команді за перемогу! В котрий раз команда проявляє характер! Так, грали погано, але, зважаючи на напружений графік і меньшість, молодці!
Схоже на те, що для менеджменту Шахтаря сума в 50 млн є мінімальною межею, після якої він готовий до переговорів про продаж своїх гравців. І це стосується не лише Тете, а будь-якого гравця Шахтаря.
Показать ответы
Africanda-S, Там существуют какие то мутные схемы . Они продают официально за большие деньги , а в реальности мутят с откатами и через фиктивные продажи легализуют бабло
Знаю, що абсолютна більшість давно, скажемо так, списали Мілевського в тираж. Згоден, він сильно зіпсував свою кар'єру. Але, те що він зробив у Бресті, здобувши чемпіонство - заслуговує на повагу. І я розумію його сльози. А щоб усвідомити, якою ціною дається чемпіонство, подивіться на ноги Мілі.
Показать ответы
Что он сделал выдающегося в Бресте?Он за год в колхозном чемпионате и 10 мячей не забил.Что вы все его расхваливаете?Africanda-S,
Кепа, гадаю, що таких насправді багато. Не буду брати світовий футбол, а у близькому мені радянському не були чемпіонами Малафєєв, Понєдєльнік, Красницький, Копаєв, Банішевський та ін. Це тільки ті, хто чимало у збірній СРСР пограв.
Показать ответы
Africanda-S, це дивлячись, кого вважати "великим"
Ничего не найдено.