Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Є питання щодо його статури. Помітно, що високий, десь коло 190 см на око. Але дуже тендітний, мязи ще не наростив, або в Нігерії недоїдав. Чи не буде він відлітати як соломинка від габаритних форвардів таранного типу? Я щось не пригадую в Динамо захисників із такою статурою. Трохи нагадує фігурою Хачериді, але той більш кремезний.
Показать ответы
Africanda-S, Згоден. Тільки Юссуф коли приїхав до Динамо таким же був)
Africanda-S, 18 лет. Только перестал в высоту расти. мышц еще наберет
Не був він чемпіоном у 2019 році! Він зіграв у тому сезоні лише 2 матчі у Кубку України, а в чемпіонаті його Ребров так жодного разу і не випустив. Маю підозру, що Бетао йому навязали, поставили перед фактом, тому Ребров зайняв принципову позицію його ігнорувати. Хоча у запас кілька разів включав. Золоту медаль йому могли дати, але її, на жаль, тепер дають всім: тренерам, масажистам, адміністратором, водіям. Ось цього я не розумію. В часи СРСР все було набагато вимогливіше: медалі давали тим, хто зіграв за основний склад не менше 50% матчів.
Показать ответы
Africanda-S, если мне память не изменяет, то там был дивный пункт в регламенте, которые, если не дословно, гласил, что футболист, который хоть раз попадал в заявку на матч Премьер-лиги, тоже автоматически становился чемпионом.
Дід Панас, схоже на те.
Показать ответы
Africanda-S, тогда хреновенькое извинение, можно было и культурнее, без всяких кисточек, если не прав.
Розумію, що не в тему, але не зміг утриматися. Знаю, що Шахов Динамоманію читає, звертаюсь до нього: подумайте про власне здоров'я, на пару з Франковим. Я за рік скинув 20 кг, бажаю Вам того ж. Це не так важко, як здається.
Показать ответы
Africanda-S, Здоровье наше всё. Сижу на работе прямо под спортзалом, раньше лет 25 руководство ещё озаботилось, так по минимуму штанга, тренажёр для спины, тренажёр для пресса, пару гантелей. Так заместо обеда каждый день кроме выходных по 45 минут интенсивной тренировки, сделал подход - отдых качание пресса, день грудь, следующий плечи, затем спина, бицепс трицепс и тоже за полгода семь-восемь килограмм, плюс каждый день проходишь как минимум по пять км.
Africanda-S, а может эти килограммы им дОроги . )))
Наберемося терпіння і зачекаємо, що з цього трансферу вийде. Ми ще взагалі не бачили де Пену у грі за Динамо, навіть за U-21. Дуже часто буває, що гравець в одному клубі - ніякий, серед гірших, а в іншому - розквітає, і навпаки. В Динамо були такі приклади.
Показать ответы
Africanda-S, цікаво ,хто з ніяких розквітнув у Динамо?
Заради справедливості: до 2013/14 рр. українські футболісти неохоче переходили в закордоннні клуби, бо в Україні їм непогано платили. А тепер все навпаки і рівень нашого чемпонату помітно знизився.
Показать ответы
Africanda-S, я думаю зв"язок зворотній: знизився рівень, а тому і переходять в діри.
Замість Кадара - Шабанов, замість Буяльського і Шапаренка, швидше за все Сидорчук і Андрієвський, а ось хто замінить Кенджору?
Показать ответы
Africanda-S, Бурду сместят на правый фланг скорей всего, в центре Миколенко и Шабанов, слева Сидклей, больше и вариантов особо нет...
Africanda-S, Микита Кравченко.
Фанат, а чи прогресує Тимчик у Зорі?
Показать ответы
Africanda-S, щоб прогресувати йому потрібно грати в ДК,а в Зорі він получай ігрову практику в вищій лізі,а це дуже важливо для нього. По потенціалу він сильніший Кенді!
Суддячи по коментарям, загальний настрій - ой, як жаль, що Буено покинув Динамо! А нічого, що він дуже не хотів переходити в Динамо і не приховував цього? Його ж фактично примусили перебратися в Київ, такий собі шаховий розмін фігур. А не було бажання, немає і настрою грати, рвати жили, боротися за місце в основі. Ситуація - дужа схожа з іншим бразильцем - Рафаелем (та й не тільки з ним). Мінус два бразильці, зате тепер зростають шанси Андрієвського, Цитаїшвілі, Смирного, Алібекова, тобто своїх вихованців, а не заморських і вередливих.
Показать ответы
Africanda-S, как раз наоборот он не хотел уходить, а то что былдо перед переходом неважно
Africanda-S, если бы Вам в жизни пришлось бы заниматься глобально бизнесом, спортом, творчеством, то Вы бы очень быстро усвоили одну истину - сильную команду невозможно создать по национальному признаку.

шансы возрастают, но вот только кто из них классных игроков то будет делать. Боюсь нынешнему тренерскому штабу эта задача не под силу
Чим більша конкуренція, тим краще для всіх.
Показать ответы
Africanda-S, главное, чтоб все матчи одному отдали, а то если каждый канал будет показывать по 1-2 матча, то это будет полный бардак.
Ничего не найдено.