Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 987
Ніхто й не сумнівається, Олеже Володимировичу, що Ви б поїхали. Ще б 2 голи вколотили і з гордо піднятою головою пішли переможцем.
Показать ответы
Tyrant, И забивая гол,попутно обыграл бы 5 баварцев..тьфу..Челсийцев
І правильно зробив. Всі думають що в ЧУ можна брати гравців за безцінь, в чемпіонаті з топ-5 гравця такого рівня купили б за 40-50 млн.
Показать ответы
Tyrant, В чемпіонатах топ-5 такі гравці показують свій рівень в грі з топ-командами, тому так і коштують, а у нас трошки інші суперики в УПЛ. Відповідно - невідомо як такий гравець буде виглядати в топ-5 чемпіонаті, от і ціни нижчі.
Хтось розуміє, за що цей кончений жовті роздає?
Показать ответы
Tyrant, щоб було коли треба, червону дать
Ліверпуль сам винен, розтранжирив 7 пунктів.
Показать ответы
Tyrant, я думаю, что в АПЛ не применимо слово «растранжирить»
Santos, після переходу в ПАОК Жека говорив щось подібне.
Показать ответы
Tyrant, не видел и не слышал, а Женино мычание, по-поводу того что всё возможно в этой жизни, я хорошо помню. Это было когда "обиженный" Женя ещё носил динамовскую футболку.
Игорь_pashik 73, а що вони іще можуть сказати?
Показать ответы
Tyrant, вони лише, як шльондри, мають право "не суетиться под клиентом")
Барвинок, до чого зараз тут спартаківський чи не спартаківський стиль? Зараз всі навчились грамотно пресингувати, накривати гравців і зони, тому і треба йти вперед, виходити з-під пресингу через стіночки, відкривання, короткий і середній пас.
Показать ответы

Tyrant, вибачте, набридло товкти воду в ступі. Якщо Ви не розумієте, до чого, я нічого не можу вдіяти.
Барвинок, ІМС, Ви?
Показать ответы
Tyrant, Ваша іронія мене майже вбила, але не наповал - лишилися сили для двох запитань. 1. Вам спартаківська гра з акцентом на короткий пас більше до душі, ніж динамівська від Маслова і Лобановського? 2. Ви вважаєте, що сьогодні "Динамо" живе такими ж амбіціями, як раніше, вимучуючи матчі зі "Львовом" та подібними йому суперклубами?
До чого арбітри тут? Ти бездарність, мучаєш талановиту молодь, їм зараз би вчитись, але ти вбиваєш футбол і їх талант заодно.
Показать ответы
Tyrant, давно не писал, но с Вами не могу не согласиться. Теряем время, при этом, топчемся на месте. Очевидно, что Хацкевич, даже иногда выпуская молодых, не может объяснить, что им нужно делать (не преувеличиваю потенциал молодых). У нас много талантливой молодежи, но их нужно учить, развивать! Прогресс виден в немногих.. в основном, в тех, кто очевидно выделялся и ранее. Остальные, либо не развиваются вообще, либо жутко деградируют. При этом, опять таки, теряя время!
Пс: за 2 года, сложно охарактеризовать Динамо.. да, молодые.. но даже форвард, которого так не хватает Хацкевичу, по его словам, ничего бы не изменил! Срала, мазала, білила..
О боже, куди котиться цей світ, вже і темношкірого гравця замінити не можуть, расизм... А якщо чорного на чорного поміняти? Ліміт не порушиться?
Показать ответы
Tyrant, тоді будуть заявляти, що расизм в тому, що замінили чорношкірого на чорношкірого, а не на білого
Ничего не найдено.