Коментарі користувача:
Сховати коментарі
Всього коментарів 56
Георгий, вам не здається, що "несколько лет назад" і зараз - це трішки різні речі? По стану клубів УПЛ не скажеш, що зараз є готові вкладати гроші в футбол в Україні? Нагадати скільки клубів припинило своє існування останнім часом? Що заважає вашим фізикам-ядерникам-мільйонерам будувати сильні клуби не з Динамо, а з інших клубів?
Якщо й зараз знайшовся б інвестор, то хто він? Хто теоретично міг би стати ним? Прізвища мільйонерів українців, будь вони ядерниками чи космонавтами, всі знають. Якщо це іноземці, то хто? Ви ж, я так розумію з вашого коментаря, знаєте їх. Просвітіть нас.
Про те, що і чим покривати в керівництві клубом, залиште при собі. Мова не про це. Тому не варто додавати два речення, в яких є щось варте, до вашого ідіотського (якщо ви собі таке дозволяєте, то і я дозволю) порівняння в стилі "видишь суслика? нет. а он есть".
Показати
Ярославский пол-года назад был готов выкупать Металл у Курченко, но тот урод не согласился продать команду за приемлемую цену. А Динамо - куда более интересный объект для покупки, чем Металлист и тем более разорившийся Запорожский Металлург. Хотя бы по тому, что у него болельщиков больше чем у половины команд ЧУ вместе взятых, отличные (надеюсь) базы для тренировок и шикарный стадион. Не сомневаюсь, что в Киеве нашлись бы люди, готовые приобрести клуб и начать с ним серьезно работать. Это вопрос цены и желания Суркисов.
http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1524216-Surkis--Dinamo-ne-pokupaetsja-i-ne-prodaetsja
Читаем внимательно "гордого" Суркиса. И вспоминаем, что уже в 2011-ом у команды были огромные проблемы и с финансированием, и с игрой. Но "Динамо - не покупается и не продается", "в Динамо вложено столько души, сил, средств, что для меня это больше, чем команда" и бла-бла-бла в том же духе при перманентом падении уровня игры и скатывании на задворки даже украинского футбола до тех пор, пока летом 2013-ого Фирташ с Левочкиным не дали денег на Блохина и усиление состава (Ленс, Мбокани, Беланда, Тремулинас и др.). Но и это ничего не дало кроме позорного четвертого места, потому что Блохин - не тренер, и это знали все, кто хоть немного разбирался в футболе. И только после начала войны с Кремлем, после оккупации Донбасса и большого экономического кризиса, а также благодаря Рианчо и тому, что Суркисы смогли оказаться полезными Порошенко, мы наконец-то дважды стали чемпионами. Но Фирташ сбежал, Левочкин в опале, деньги закончились, хорошо продать удалось только Ленса с Драговичем, остальных растыкали по арендам либо продали за недорого. И поэтому мы снова без инвестиций в команду и без нормальных футболистов. Если вдруг уйдет Ярмоленко, либо снова "повредит спину", будем бороться за второе место с Зорькой, с той же Ворсклой, а может и с Днепром, который со временем очухается. Кого-кого, а тренеров Колома подбирать умеет, хоть и жмот редкий.
Багатьох ви знаєте людей, які захочуть стати президентами Динамо і вкладати 30-60 мільйонів на рік? П.С. На всяк випадок: не варто приписувати мене до суркісофанів. Сам незадоволений багатьма моментами в керівництві клубом.
Показати
Идиотские вопросы не задавайте, пожалуйста. Вот вы знаете многих физиков-ядерщиков, космонавтов или просто миллиардеров? Нет? Тогда я вас удивлю: они существуют. И даже встречаются два в одном: миллиардеры-космонавты. Подозреваю, что есть даже миллиардеры-физики-ядерщики, а может даже физики-ядерщики и одновременно космонавты. Но вы лично не знаете никого из них, не так ли? А вот я точно знаю, что несколько лет назад Суркисам делались хорошие предложения по продаже команды, на что они ответили, что готовы продать часть акций клуба, но управление командой оставят только за собой. Естественно, на эти условия люди не пошли. И даже сегодня на Динамо инвестор нашелся бы, уверен в этом. Расходы на покупку игроков можно и нужно покрывать за счет грамотной их перепродажи, а зарплатную ведомость поддерживать доходами от участия в еврокубках. Но для этого в футболе нужно разбираться, а Суркис как был дилетантом в этом бизнесе, так им и остается. Единственное чему вроде научился - грамотно продавать игроков. Но этого очень мало для успешного руководства клубом.
Goon, в профутболі всі журналісти за освітою. Відчуваєте якість?? П.С. не фанат Франкова.
Показати
Антон, качеством и ту не пахнет, проплаченые вбросы в стиле бла-бла-бла.... чудак который играет чисто вингера в клубах .. резко сыграет забивного форварда аля Шевченко в сборной... ну не бред от такой "аналитеги"?
Alex_Rivne, чого мінусуєте? це ж був сарказм)
Показати
Антон, Я сам понимаю, что как-то глупо такое плюсовать, так что не обижаюсь:-)
Мирон Маркевич: "Якщо Шахтар не перемагає Дніпро, то він не достойний займати друге місце..."
В мене все.
Показати
Антон, истину глаголишь
igrok, а чому ви вимірюєте силу чемпіонату? Не фанат Іспанії... але таке писати це маразм повний. Який французький клуб досяг більше за іспанські клуби (Барсу й Реал не беремо до уваги) в єврокубах за останні роки?? Реал і Барса пишете... а це нічого, що Атлетіко обходить корольвський клуб вдруге поспіль в чемпіонаті.
Іспанські клуби сильніші за англійські. Варто хоча б порахувати представників в Європі зараз. Якби Реал і Барса були б Англії, там було б те саме, що й в Іспанії (так як ви пишете) і ви вважали б, що чемп Англії дно?
Так чемпіонат Англії цікавіший, менш передбачуваний, його бренд розкрученіший, але чемпіонат Іспанії сильніший, що визнано було в Європі за минулий сезон офіційно. Те, що ви за Барсою і Реалом не бачите інших клубів це вже ваша проблема, а не чемпіонату.
Показати
* не чому, а чим ви вимірюєте)
Не дуже подобається гра Динамо після зими, але таке Динамо вже випереджає на 5 очок Шахтар, від гри якого в захваті багато користувачів цього сайту, які ще й ставлять в приклад динамівцям гру Шахтаря... Тому ці закиди критиканів в адресу Реброва не зовсім коректні.
Показати
Антон, да есть же ж саму Волынь укатали!!!!! Такое исход как сегодня должен быть минимум в процентах восьмидесяти матчей на внутренней арене!
RS6, я не говорю, що можна. З Італією в Альонової давніша історія.. І взагалі, ми вже переходимо на іншу тему.. Я все що хотів написав в першому пості. А про "так как он мужики которые при бабках не поступают": до чого тут його гроші? Судячи з того як Альонова плутається у "фактах", якими вона оперує проти Олександра, то Шовковський не просто так, судиться з нею. Те, що Шовковський мужик (за вашими мірками), він показав при розлученні з Властою.
Показати
Це більше справа принципу, ніж грошей.
RS6, Ок, а якщо так. Ваша дружина частенько їздить в Італію. І громадськість говорить про те, що в неї там інший чоловік, в інтернеті з ним уже можна знайти фотографії. Ви залишите все майно своїй дружині при розподілі?
Показати
Моя жена ездит в Германию, и у нее там много друзей мужского пола...
Потвоему Шовковскому можна гулять со всякими Маринами Кутеповыми а ей нельзя, да?
Вам відома уся ситуація повністю, що ви робите такі висновки? Не виправдовую Олександра, бо не знаю всього, але є такі речі, які багато про що говорять, і точно ставлять під сумнів ваш шлак, який ви написали.
1. Коли Олександр розводився з першою дружиною, все чомусь було по-іншому. Все було цивілізовано, без преси. Про розподіл майна й мови не було, двоповерхову квартиру, яку вони перебудували з декількох Шовковський залишив Власті з сином. Не мужик??
2. Мабуть, Шовковський оприлюднив все не просто так. Як відомо донька поїхала в Італію, під час зимових канікул. Якщо дозвіл закінчився 17 березня. Порахуйте скільки часу її не було. І скільки часу він не міг додзвонитися до неї? Він оприлюднив все, що справа швидше пішла (знаєте наші правоохоронні органи), щоб сама Альонова заворушилися.
3. Альонова суперечить сама собі. Раніше вона говорила, що Шовковський не дзвонив ні до неї, ні до доньки. Тепер говорить про роумінг. Також говорила, що Олександр типу не дає грошей доньці. Хоча сам він довів це відповідними документами. Якшо постаратися можна, ще знайти суперечності в словах Альнової. Я не все запам"ятав з того, на що звернув увагу.
Показати
Вы можете писать что угодно хоть томами, но так как он мужики которые при бабках не поступают!
No results found.