Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 134
ALud, Довбик, ти?
Показать ответы
FromUngvar, якщо це, нібито, прояв інтелекту, то, відчувається, що він якраз на рівні сьогоднішньої гри Щебетуна. Як любить говорити Кравчук, який не Ель, кожен має те , що має.
Skif1927, не пригадую правого латераля рівня Срни в Динамо за останні 10 років.
Показать ответы
FromUngvar, со времен Лужного, прошло уже поболее, чем 10 лет...
З якого рейтингу ці цифри?
Показать ответы
Цікаво, яка логіка мінісувальників
FromUngvar, дужесхоже на рейтинг збірних УЄФА
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_coefficient#Country_coefficient
FromUngvar, я дополнил текст некоторыми деталями, в том числе, о рейтинге сборных.
перейдет не в киевское "Динамо", а в клуб, играющий в Лиге чемпионов. ШТА?
Показать ответы
да, странная формулировка.
Квота в єврокубки визначається за таблицею коефіціентів 2-річної давнини. Тобто квота сезону - 15/16 за ТК 13/14. Там Нідерланди були вище України. Тому ПСВ, а не Динамо.
Показать ответы
Спасибо!
Форварда треба навзамін Мбокані і захисника хорошого, бо Віда часто лажає. Це все за умови, що Драговіч, Ленс, Беланда, Ярмоленко залишаться. Якщо ж ні, то і їм треба шукати заміну.
Показать ответы
Если форварда, то очень высокого класса, а таких сейчас нет, чтобы пошли в Динамо. Вида не игрок основного состава, если все здоровы: Силва - Хач-Драго-Антунеш, а на подмену самый раз. Усиления жду только от Гармаша, должен усадить на лавку Сидорчука, ну и Рыбалка на второй сезон лучше станет. Мякушко на подмену, Буяльский есть под основой. Никто особо не нужен, пусть этим составом друг-друга хорошо понимать начнут.
Ох яка аналітика. А нічого, що їм 19-20 років?
Показать ответы
В Европе в 19-20 лет уже основные игроки своих клубов. И только у нас молодой и перспективный до 25)
Категорично не погоджуюсь! Будь-яка команда з топ-10, крім, мабуть, Дженоа підходить для Ярмоленка, бо це Серія А, а не українська прем'єр-ліга, рівень навіть не можна порівнювати.
Показать ответы
Трансфер не потянет никто, кроме Юве. А так - хоть в Палермо Ярмола бы заиграл.
Є якась інформація де зараз Рижук і Ягодінскіс?
Показать ответы
З приводу Рижука, то він продовжив контракт до грудня 2015 року. Їхав з основою на збори. казав, що в Д2 нехоче. Дуже імовірно піде в аренду. ІМХО скоріш за все це буде Говерла.
Теж саме по Ягодінскісу. Скоріш за все аренда. Хацкевич щось таке говорив навіть.
Був би величезний плюс віддати їх в непоганий клуб. Карпати/Волинь/Говерла де б вони отримували постійну практику. І на виході отримати когось аля Хачеріді. Жаль, що яго не українець...)) Доречі у звязку з ситуацією в країні, коли клуби немають навіть гравців (н-д Говерла) дуже недоцільно не використовувати можливість віддавати молодих гравців у аренди в клуби УПЛ. Щось на подобі шахтар-іллічівець, але щоб була парочка ветеранів, щоб молоді переймали досвід. Треба толкового агента, який просуне молодого футболіста в команду де він отримає ігрову практику і винесе великий багаж досвіду.
Через сезон-півтора почне запізнюватися на збори і розповідати, що він нещасливий в цій країні. Це наш пасажир. Немає навіть значення рівень його гри чи талант. Дуду був чемпіоном світу У-20, а Суарес - наймолодшим гравцем Лібертадорес, у нас всі такі однаково закінчують.
Показать ответы
Какие сезон - полтора? У марте заноет, что у нас очень холодно и невозможно играть.
Автор: FromUngvar
29 ноября 2015 18:25
Куди подівся Харатін?
Був в системі Динамо такий собі доволі талановитий опорний півзахисник Ігор Харатін. Грав за юнацьку й молодіжну команди Динамо. Збірні України різного віку, в тому й числі й на Чемпіонаті Світу. Влітку з'являлась інформація в ЗМІ, що Ігорем цікавляться німецькі клуби Штутгарт, Бохум і якісь таємничі "клуби з Нідерландів"...