Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 134
Mupropog, ім'я ця молодь має?
Показать ответы
FromUngvar, мені також цікаво
Google, Не тільки Полегенько, а й багато хто з цього списку, але тут чомусь всі розписуються, що ледь не всіх треба розігнати. Моя думка така: тих, хто в команді рік чи менше - продовжити. А ти, хто залишився ще з часів Хацкевича розділити - лідерів (Трубочкін, Братков, Ісраілов, Цибульник) відправити на підвищення, в оренду в прем'єр-лігу з продовженням контракту, хто так і залишився на других ролях (Скидан, Маїк, Акубардія) - відпустити. Не треба рубати з плеча.
Показать ответы
Трубочкина, Браткова, Цыбульника, Исраилова и Полегенько надо отдать в аренду в Высшую Лигу или зарубеж.
Скидан, Маик, Акубардия, Трояновский, Джгереная, Волынец - надо прощаться.
Со стальными надо перезаключить контракт и продолжать работу.
Еще важно пробить Суркису возможность единой заявки с первой командой. Можно запретить играть футболистам первой команды за Динамо-2, но разрешить какое-то количество футболистов заявлять на матч первой команды (даже 1-2, этого достаточно).
FromUngvar, Почему их жо сих пор в аренду не отправили? И они все сидят и сидят в первой лиге
Google, а яка різниця коли? Це було тоді, коли вже існувала першість У21. Тобто з того часу нічого не змінилось. Останнім був Макаренко у 2013 році. Скільки гравців з У21 потрапило в першу команду з 2013 року? Один - Буяльський. Обидва пройшли транзитом через Говерлу. Як і Хльобас. Чи є зараз в Динамо-2 гравці, які здатні потрапити в першу команду? Ні. Чи є такі, які зможуть це зробити через деякий час? імхо, так. Ті же Полегенько, Ісраілов, Братков без усякого сумніву, талановиті футболісти. За молодших 1995 року взагалі ще важко щось сказати.
Показать ответы
FromUngvar, Тогда Динамо-2 действительно больше талантов дало чем молодежное. Последний был в 2013 году. На данный момент в U-21 и даже в том же U-19 талантов больше, чем в Динамо-2.

Братков до сих пор в Динамо-2 сидит, даже в аренду в УПЛ не отправили. Аха тоже большой талант, и до сих пор не отдали в аренду в вышку попробовать свои силы. Полегенько из U-21 пришел только в этом сезоне.
Серджо, 1993 року народження там 7 гравців що аж ніяк не половина із заявки.
Показать ответы
FromUngvar, этого мало? +несколько 94-го. Неужели все такие талантливые?
Отпускать надо, а то потом их уровень это полиция и клубы низших дивизионов
Цікаво, чого взято, що за Динамо-2 грають "гравці, які вже не потраплять в першу команду". Ярмоленко, Гармаш, Макаренко, Рибалка грали за Динамо-2 і тепер грають за першу команду.
Звичайно, не всіх варто тягнути далі. Того ж Маїка чи Акубардію вже можна відчепити, бо вони доволі травматичні і засиділись в Динамо не демонструючи росту, але це ніяк не означає, що треба розганяти команду. Рівень Першої ліги набагато вищий, ніж чемпіонату У21. Я всіма руками за існування Динамо-2
Показать ответы
FromUngvar, Когда это было? Тогда действительно Динамо-2 было полезной командой. А щас? Кто там, кроме Хлебаса способен усилить Динамо?
Мечтатель, 30.06.2017
http://www.transfermarkt.co.uk/vladyslav-kalitvintsev/profil/spieler/108710
Показать ответы
FromUngvar, Странно, была новость, когда он в Слован переходил, что продлил контракт до 30 июня 2016. Но ,видимо, вы правы, раз его отдали до конца года.
Цікаво, як з ними говорить Дерліс?
Показать ответы
FromUngvar, поинтересуйся где он играл до ДК.)
Тут проблема в тому, що в Україні чомусь 2 молодіжні чемпіонати - У-19 та У-21, а з фармами (зараз таких тільки 2 - Динамо-2 і Шахтар-3) роздільні заявки. Тому люди В Д-2 "зависають". Бідні клуби Прем'єр-Ліги несуть сильні витрати на утримання У-19 і У-21. При тому рівень футболу в чемпіонаті У-21 дуже далекий до рівня Першої Ліги, вже не кажучи про У-19. Дві молодіжні першості треба об'єднати в одну, а тим клубам, які можуть собі дозволити розгалужену систему молодіжних команд дозволити об'єднати заявку з фарм-клубами, які грають в нижчих лігах. Колись в Україні так і було.
Показать ответы
FromUngvar, все верно. Пока была сквозная заявка, "Динамо" постоянно выигрывало первенство дублеров. После разделения - ни разу.
FromUngvar, Я це і мав на увазі. Повністю підтримую, ми збільшимо кількість команд,відповідно і конкурентоздатність у всіх нищих та регіональних лігах . Уявіть, якщо у кожної професійної команди(Від Динамо з Києва до Ниви з Тернопіля) буде 2 команда.
veremey, 19-річні пацани на тренувальному програли клубу Прем'єр Ліги. Яка ганьба! Вже другий рік кажу. що такі коментарі нікому не потрібні.
Показать ответы
FromUngvar, Динамо 2 гравцям 22-23 роки.19 річні грають в молодіжній першості.Якщо в 22 роки навіть близько до команди не наближуються то вже і не наблизяться.Як варіант розпродати за 100 гривень командам 1-2 ліг для підвищення конкуренції команд майстрів))
ALud, Якщо ти вважаєш проявов особливого інтелекту перехід на особистості, то можу тебе розчарувати - це не так. Але це тебе ще мали тато з мамою навчити.
А Щебетун наразі найкращий форвард молодіжного Динамо. І всі, хто за цією командою слідкує, це знають. А матч у нього вийшов не найкращий, так.
Показать ответы
FromUngvar, мене тато і мама вчили шанувати всіх батьків апріорі, навіть якщо вони і недовчили своїх дітей, бо крім батьків є ще книги, кіно , школа і вулиця, і особистість тим і відрізняється, що вона не путає предмет обговорення ( в даному випадку ніяку гру Щебетуна із особистістю зовсім незнайомого дописувача на форумі). Поважаючи твоє захоплення Щебетуном, було б цікавіше почути аргументи і наведені приклади успішності Щебетуна, хоча в глобальному вимірі таких як він серед молоді ДК, на жаль, більшість, але це може вповні зрозуміти той, хто бачив на полі молодих Безсонова, Бережного, Яковенко, Заварова, Михайличенка, Юрана...
Автор: FromUngvar
29 ноября 2015 18:25
Куди подівся Харатін?
Був в системі Динамо такий собі доволі талановитий опорний півзахисник Ігор Харатін. Грав за юнацьку й молодіжну команди Динамо. Збірні України різного віку, в тому й числі й на Чемпіонаті Світу. Влітку з'являлась інформація в ЗМІ, що Ігорем цікавляться німецькі клуби Штутгарт, Бохум і якісь таємничі "клуби з Нідерландів"...