Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 312
відмовлять. На підставі безглуздості відмовить голова КДК одноособово. А також на підставі того, що не витримано процедур подачі скарги.
Показать ответы
Никого не интересует откажут или удовлетворят просьбу, главное создать шумиху в прессе. Палкин же сказал про "ящик Пандоры", вот пошла иммитация.
Комментарии по теме:
Ленс давно грає без бажання, "на голому класі" - але навіть в українському футболі цього недостатньо.
Показать ответы
возможно, в сфере психологии вы и правы, но по сказанному Джермейном, его стоит поддержать, во всяком случае симулировать при падении после столкновения с твёрдым предметом никто НЕ собирался
надо ж було на тиждень раніше...
Показать ответы
а ты доброжелатель, я посмотрю :)
Значить, будуть подавати апеляцію... Але, якщо буде апеляція - то потрібно подавати і на картку Даніло. Потрібно подавати на те, що арбітраж стосовно обох карток - був упередженим; спеціально запалив жовті. І саме через це скасовувати картки. Обидві! І саме, повторюсь через упередженність! Єдинне, з чим можна погодитись - так це з карткою для Ленса. Чиста жовта, як сльоза; там взагалі нема про що говорити - якщо по самому факту. Єдинне, про що можна говорити, так це про те, що Ленс її отримав "на нервах" - які розпустив саме через знущання цим трідварасом над своєю командою.
Показать ответы
По Силве никаких вопросов - чистейшее предупреждение. Такую карточку никто не отменит, оспаривать ее бессмысслено. Тут бы с Ярмоленко решить...
Ще є хто, що жалкує за цим "талантом"?
Показать ответы
Я рад, что он там, так как поставил на победу тигров)) Мне Факундо спас экспресс))
А в кротів також відібрала...
Показать ответы
Ну ни один не сказал Динамо первое потому что на сегодняшний игровой день сильнее чем мы!
підкуп Блаттером африканців перед голосуванням за Президента ФІФА.
Показать ответы
Ага... А там или ишак сдохнет, или падишах
хто це там останній прибіг на заняття: Ленс чи Антунеш? (2.06-2.08)?? Хто це там примушує чекати весь колектив?
Показать ответы
Это Мигель
Ленс? Нехай спочатку приведе себе в порядок; а вже потім розмусолює про можливості Динамо в матчі з фіалками! А то останнім часом лише селфі займався, а не футболом. Ніякий був в останньому матчі з Зорею!
Показать ответы
http://ua-news.in.ua/2015/04/14/shatskih-hochu-uvidet-final-ligi-evropy-dinamo-dnepr/ Вот кто действительно знает кое-что о Фиорентине и итальянском футболе!
13-те число, понеділок, вважається нещасливим днем в нашому Динамо.
Показать ответы
лишь бы что-то сказать! 16 ЛЕ у Динамо! 8-го кубок! 11-го играть? лишний день отдыха...всё просто! и не нужно никакую мистику искать!
Автор: Анатом
7 ноября 2010 13:26
На наше "Динамо" готується черговий наїзд. І знову клуб підставить другу щоку?
ПОСТАНОВА № 34 засідання Дирекції ПЛ 5 листопада 2010 р. ПОРЯДОК ДЕННИЙ I. Про визначення дати проведення та питань порядку денного чергових Загальних зборів Учасників ОПФКУ «Прем’єр-ліга»...
Автор: Анатом
19 октября 2010 15:13
Бубнов розказує про договірняки
... в тім числі з-за участі "Динамо": "– Известно, что в советском первенстве тоже проводились матчи с заранее фиксированным результатом. Вам приходилось участвовать в подобных шоу? – Вообще-то подобные веяния с Украины пошли...