Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 340
Кепа, громадянство він не змінював, і місце перебування за межами Батьківщини не означає, що людині все одно, що в країні.
А за кого він, то його справа, кожен має право на власну думку, і це право треба поважати, якщо навіть думки не збігаються.
Показать ответы
Буковина, я про те, що він не тут живе. Хай собі говоре, що хоче, але він не тут...
fedor, будь де у футболі завжди є два табори: "наші" і "вороги". наші - це ті, хто нас підтримує, не говорить поганого а навпаки, хвалить. Вороги - й так зрозуміло. Тож мова про повагу яка може бути?
Хоча в ідеалі має бути інакше.
Показать ответы
Буковина, "наші" і "вороги" - это только с кротами и будкой, с остальными мы соперники ! )
Арсен помиляється, бо вибір між адом та раєм треба робити ще за життя на землі. А там уже пізно буде.
Показать ответы
соррі, продублював ненароком
Google, суть ен в тому, що люди вибирали Зеленського,а в тому, що таким чином вони голосували проти Порошенка. Котрий маючи величезну довіру 5 років тому, не виористав ці 5 років, щоб люди знову за нього голсували. Зеленський - це оцінка роботи Порошенка.
Показать ответы
Буковина, Я з вами повністю погоджуюсь і головне після програшу першого туру, виходить наш гарант і ліпить про руку Кремля та маріонетку Коломойського, яку йому підігнали... Ну повний даун, візьми попроси пробачення, скажи, що урок засвоїв , покайся і тобі можливо в другому турі дадуть ще один шанс але це не для цієї зухвалої, наглої і брехливої людини, це просто вище нього
Тоже согласен.

Хотя считаю, что лучшим вариантом президента был бы генерал Смешко.
Навіть без цих +7 він одна з ключових фігур команди. Я думаю, один з найкращих у світі в своєму амплуа.
Показать ответы
Буковина, Рамос стареет, Ван Дейк счас однозначно лучший!
Ватель, а коли Конопля останній раз забивав з лінії штрафної?
Ну і суть слів не стільки в тому, кому амв би поступитись Євген, а в тому, що терба було це зробити.
Показать ответы
Буковина, вот не скажу точно, но мне кажется, что Женя забил такой штрафной, да и технически он может с линии штрафной перекинуть стенку. Да я согласен что Женя авторитетом задавил. Но мой посыл был направлен, всем тем специалистам, которые как мантру завели штрафные=Малиновский, и не понимают, что силе удара и полета мяча от удара Руслана, 16 метров мало, что бы сильно и главное точно попасть в ворота.
AlexDan, тобто, Ви думаєте, що Хацкевич у нас надовго?
Показать ответы
Буковина, не в Хацкевиче дело, а застарелой системе и менталитете футбольном...
Дід Панас, попередній досвід тоді говорить за те, що голосують люди не дуже освічені? ))
Показать ответы
Буковина, ну да, в основном и голосуют пенсионеры, которые и голосовать то не привыкли в этих ваших совках, а из знаний про кандидатов - новости по телевизору. Разве это новость?
Не обов"язково. Можливо були обіцяні умови, яких не було раніше. Наприклад повний контроль над трасферами тощо
Показать ответы
Буковина, так и есть. Договорился с Пересом о сумме на трансферы, и невмешательство в эти трансферы. А Франков - что Франков... по себе судит.
Я не мінусував, бо згоден лише частково. У нас напсравді талановита молодь. Проте, якими б не були талановититими музиканти оркестру, без дирежера музики не буде.
Щодо мінусування, це, напевне тому, що Ваш допис справляє враження "А ще краще, щоб ми не Динамо були, а Реал"
Показать ответы
Буковина, да лучше быть Динамо Киев . Но настоящим чем подобие кого-то еще .Нам хоть Гвардиоллу поставь толку то 0 будет в ЛЧ или ЛЕ. Нужен как Тренер так и состав . Молодняк у команды есть но пока не для евро кубков. Упл да но не больше.
Ничего не найдено.